Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Podejrzenie przewlekłego zapalenia trzustki


Gość monika35

Rekomendowane odpowiedzi

Monia nie odp bo nie chcialam nabic 500 setki*) JEstem na Sląsku, Jastrzebie Zdroj*) Kurcze cos mi wczoraja zaszkodzilo bo dzis boli od rana, coraz czesciej boli niby po dozwolonych rzeczach*( Musze brac chyba kreon i do kolacji, bo do tej pory jsli jem cos lekkiego to nie biore ale chyba musze zaczac*) Miłego dnia*)) Yerzyk gratuluje * pińcetki*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Monika40

popłakałam sobie dzisiaj po pracy jak byłam sama w domu(miesiączka+trzustka dały popalić)i tyle mojego...czekam...może znów mi przejdzie na jakiś czas:(najgorsze ,że te bóle się zmieniają i straszą na nowo,ciągle coś nowego,dlaczego niektórych pzt nie boli,albo czasami,a niektórych strasznie?Ktoś czytał?Bo są takie bezbolesne też...tak mi ciężko dziś patrzeć optymistycznie w przyszłość:(wiecie ja poproszę do mojego pzt tą chorobę,co to ludzie nie czują wcale bólu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, mnie jak tak łapie to trzyma kilka dni, mam takie uczucie zatkania i pob wysoko pod lewa piersia, wrecz pachą*( plecy bola ale to nic nowego*( Mnie straszą zmiany bólu, bo jak mnie boli w jakis nowy sposób to mam takie chwile ze wymyslam sobie co mi sie tam moze robic ze tak boli*( Ja bym chciala zeby jesli juz jestem chora na czeske to zeby bylo na nia lekarstwo, nie musi mnie uleczyc ale niech da ulge, zatrzyma chorobe, a tu cisza*(((( Słaby dzien dzis mam, spada mi od razu nastrój i checi do życia, oby mineło szybko*))) Miłego weekendu*)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra 7500 postów nieźle... No PIKA chyba każdy ma tak samo że jak boli to nic się nie chce i przechodzi ochota na wszystko. Też mnie czasem pobolewa tak wysoko jak u Ciebie. Życzę miłego weekendu wszystkim Lecha free i grillowanej rybki bo ma być fajna pogoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś nie boli, ale humor też niezaciekawy. Dziś na 19.30 mam psychiatrę. Zobaczymy może coś pomoże na moje depresyjne samopoczucie. Czy Wam też wyskakuje na twarzy pełno krostek? Zastanawiam się czy to efekt źle pracującej trzustki?pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Monika40

Pika mnie też *inność* bólu przeraża i zawsze się denerwuje jak rodzaj bólu się zmienia:(Bierzesz teraz jakieś antydepresanty?Ja bym oszalała bez mojej Asentry:)Bidi też ciągle gdzieś wyskakują mi krostki:(Coś jak trądzik...,ale czy to ma związek z trzustką?Też bym chciała lek na trzustkę...Nawet patsie gówienko bym zjadła,gdyby to pomogło:(Martwi mnie nieobecność Niejoli...Czy już miała takie długie przerwy?Mam tylko nadzieję,że to z polepszenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wizycie. Przepisał leki, na których działanie podobno trzeba czekać do 2-3 tygodni. Jestem już w tak złym stanie, że nawet zastanawiał się nad szpitalem, ale ja nie chcę. Co do psychoterapii to powiedział, że jak co to w późniejszym terminie, że najpierw trzeba ustabilizować mój stan. Mam doła, bo wydaje mi się że nie wyjdę z tej depresji dopóki jest świadomość tej choroby( pzt), a niestety coraz więcej objawów za nią przemawia. Strasznie boję się tego co przyniesie przyszłość. Yerzyk a jak z twoim samopoczuciem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Monika40

Ja dziś okropny dzień:(Ledwo z pracy wróciłam...Uczucie między mostkiem,a plecami:ściskania,rozpierania,zatkanie pod żebrami,ściskanie w lewym boku...Jestem wrakiem człowieka:((((Myślę,czy dożyję jutra,czy ozt?Siędzę i beczę(dzieci na podwórku,mąż na rowerze).Chcę żyć i nie chcę z tymi bólami.Wykańczają mnie psychicznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×