Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przewlekła bolesność węzłów chłonnych przy nadżerce jelit


Gość zrozpaczona1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zrozpaczona1

Witam. Już nie wiem gdzie się zwrócić z moimi obawami, wiec jestem tutaj. Od 2 lat nieustannie bolą mnie węzły chłonne po prawej stronie. Szczypanie, pieczenie, kłucie to moja zmora. Wszelakie badania okazały się.. prawidłowe. RTG klatki piersiowej dobre, morfologia, rozmaz krwi w normie, OB ciągle stałe, CRP stałe. Biopsja (cienkoigłowa, w pachwinie) bez zmian nowotworowych. Co miesiąc robię morfologię, bez zmian. Rozmaz jedynie zawiera zawsze za dużą ilość Monocytów (11%). LDH w normie, toksoplazmoza, mononukleoza - negatywne. Na USG nie uwidoczniono powiększonych węzłów chłonnych, USG brzucha także jest prawidłowe. Jedyne co, to przez depresje i głodówki, na moich jelitach pokazały się nadżerki, z którymi moj gastrolog nie potrafi sobie poradzić, czekam na drugą kolonoskopię. Mam 19 lat. Czy jelita mogą mieć jakiś związek z tymi bólami? Dodam, że nadżerki także umiejscowione są po prawej stronie, w tym miejscu ciągle boli mnie brzuch. Nie wiem juz co robić, zastanawiam się czy sobie tego bólu nie wmówiłam. Proszę o jakąkolwiek odpowiedź, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×