Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krwawienie po elektrokoagulacji szyjki macicy


Gość Lilith7

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem 12 dni po zabiegu elektrokoagulacji szyjki macicy. Dotychczas miałam tylko upławy i niewielkie krwawienia z pochwy. Dzisiaj jednak mam mocne bóle brzucha (jak przy miesiączce) i mocniejsze niż dotąd krwawienie. Nie wiem czy po zabiegu mogło dojść do przyspieszenia miesiączki (powinna się zacząć dopiero za 7 dni) czy też może być to coś poważniejszego. Z uwagi na okres świąteczny nie mogę udać się do lekarza a szpital w którym miałam zabieg jest dość daleko od mojego miejsca zamieszkania. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Na skutek zabiegu mogło dojść do rozregulowania cyklu. Nie można oczywiście wykluczyć patologicznego krwawienia z dróg rodnych. Jeśli objawy ulegną nasileniu lub nie ustąpią samoistnie to konieczna będzie wizyta kontrolna u ginekologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po kilku dniach od zabiegu mialam krwawienie ktore nie zakonczylo sie nawet po nastepnej miesiaczce, trwalo w sumie ponad miesiac, bylam na wizytach co 2-3 dni, lekarz zakładał mi lekarstwo, wzielam tez lek na krzepniecie krwi i w koncu przeszlo ale okupione to bylo strasznym stresem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja mialam zabieg wypalania prawie 2 tyg temu po 12 dniach zaczełam dosyć mocno krwawić jakby na okres a biorę tabletki więc to nie był na pewno wcześniejszy okres. poszłąm po 2 dniach do mojego gina i stwierdzil odrywane się strupka, założyl opatrunek i pow, że takie krawienie jest normlane i będzie trwalo do tygodnia po miesiączce także jeszcze mniej więcej przez 2 tyg powinnam krwawić. Strasznie to denerwujące ale skoro normlane to trzeba wytrzymać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem 3 dni po tym zabiegu( krwawię trochę mniej niż przed zabiegiem i bez skrzepów,)natomiast nie wiem czy to normalne? W każdym razie położna powiedziała,ze jak będzie krwawienie to o każdej porze dnia i nocy przyjechać na oddział.No i chyba się wybiorę, najwyżej powiedzą mi,że panikuję:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem trzy tygodnie po zabiegu. Trzy dni po zabiegu dostałam miesiączki. Po niej ciągle krwawilam. Więc udalam sie do ginekologa na kontrolę. Stwierdził, że muszę zgłosić się na szpital w celu powtórzenia zabiegu. Przyjęli mnie na oddział. Załozyli opatrunek na pierwszą noc, dawali exacyl po trzech dniach puścili do domu. Dwa dni później dostałam krwotoku. Był on przyczyną pokaźnej anemii. Zabiegu już niestety nie dało się powtórzyć, bo krwotok był bardzo silny. Pozszywali mnie, po dwóch dniach wypisali do domu. Nie wolno chodzic, dźwigać, trzymajcie się tego kochane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

U mnie niewielkie krwawienie zaczęło się 6 dni po zabiegu.

8-dnia pod wieczór krwawiłam już bardzo obficie. Czułam, że coś jest nie tak. Chcąc nie chcąc pojechałam w nocy do szpitala, w którym miałam robiony zabieg. Tam mimo, że nie było ostrego dyżuru od razu położono mnie na fotel i pozamykano naczynia koagulacją. Krwawienie ustało natychmiast. Zabieg nieprzyjemny, ale niebolesny.

Dlatego moja rada - jeśli bardzo krwawicie nie zwlekajcie tylko jedźcie do szpitala...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po 11 dniach po konizacjj pojawiła się wodnista krew a po 3 kolejnych dniach mocne krwawienie, pojechałam do szpitala stwierdzili że to miesiączka (8 dni wcześniej) po tygodniu krwawienie się wzmocniło i czułam że to dopiero początek okresu. Pojechałam znowu do szpitala i stwierdzili że to dalej miesiączka. Powiedzieli jeśli krwawienie nie ustanie w ciągu paru dni muszę mieć łyżeczkowanie. Bardzo mnie to stresuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×