Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Bartek

Nie ściągany napletek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartek
Mam takie pytanie jeżeli mam 16 lat i nie ściągałem jeszcze napletka to może to czymś grozic w przyszłosci??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trzeba oczywiście w końcu ściągnąć ten napletek w całości z żołędzia. Jeśli to się nie uda może to świadczyć o istnieniu stulejki. Wtedy konieczna będzie konsultacja urologiczna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bartek
Hmmm próbowałem ściągnąc i jak mam go w stanie spoczynku to mogę ściągnąc go za zoledz ale dalej nie idzie a jeżeli mam w stanie wzwodu to mogę jedynie do prawie połowy i dalej nie idzie i zaczyna bolec to oznacza ze mam stulejkę??? i da sie to leczyc bez chirurgi?? bo jakoś wstydze się o tym mowic rodzicom*/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Wygląda na to, że to stulejka. Trzeba o tym powiedzieć rodzicom i skonsultować się z chirurgiem dziecięcym. On zadecyduje o dalszym postępowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa, napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.