Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Burdizzo 36cm


Gość Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów mam 27 lat i od dawna marze o kastracji poczatkowo w wieku 16 lat wieszanie penisa gumkami i probowanie jader ale bolały... pozniej w 2011 imadelkiem jadra i zmalaly. obecnie rozciety zoladz i raz wyciagniete jadro na zewnatrz. W tym tygodniu  kupilem kleszcze burdizzo po szukaniu przez 2 lata chirurga... chcialem usunac jadra z moszna ale to nie do wykonania. jadra przezyly zastrzyki z omnadren 250 oj boli tydzien chodzic nie mozna zaczyna po jakis 15 minutach. meczarnia straszna. perfumy po goleniu też boli długo tydzien  po 0.8cm wstrzyknietego bol okropony.  spirytus. spirytus salicylowy... wszystko. Chcialnym dowiedzieć  sie cos wieceh na temat zaciskania kleszczy moze po troche az zmaleja a pozniej na raz... ale jaki antybiotyk jakie masci i jak z funkcjonowaniem.... Dziekuje fantastom. Wiem ze kiedys pisalem na forum ze niby cos wiem... wtedy nie myslalem o kastracji ale biorę testosteron z zewnatrz i wiem ze chce jader sie pozbyć.  Pomocnyadi@o2.pl fotki jak cos podesle na maila troche mam. nigdy nie zapomne jak dlugo sie goilo i jaki to byl bol po wyciagbieciu jadra... bez szwow chyba ze 2 miesiace sie goilo to cud ze sie obeszlo bez zakazenia. teraz przyroslo do moszny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×