Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość tomasz

Bóle przy żylakach powrózka nasiennego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomasz
Witam mam gdzies od 10 lat mam teraz 22 lata zyly na lewy jadrze bardzo widoczne i wyraznie wyczuwane golym okiem. lewe jadro jest opuszczone czesto mialem wrazenie przy przyjemnosciach seksualnych ze jadro sie przegrzewalo jagby... czesto bylo bolesne ale bule ustapily NARAZIE. czy to jest grozne i czy moge byc bezplody

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Dziwne odczucie ciężkości i ciepła w mosznie to często żylaki powrózka nasiennego. Mogą one stać się przyczyną bezpłodności. Trzeba je chirurgicznie usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Tak, żylaki powrózka nasiennego powodują zmiany degeneracyjne w jądrach. W rezultacie podwyższoną temperature jąder, przewlekłe niedotlenienie oraz cofanie się krwi z żyły nerkowej przez żyłę jądrową do jąder.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tomasz
czy sa duze szanse ze jestem bezplodny i gdzie mozna takie badanie zrobic czy jestem bezplodny i ile ono kosztuje??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tomasz
doktorze mozna na to badanie skierowac lekaz rodzinny?? i czy to mozna zrobic w karzdym szpitalu?? a ile kosztuje??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Badanie nasienia w Warszawie kosztuje maksymalnie 120-150 zł. W innych miejscowościach na pewno jest taniej (do 100zł). Na pewno można je zrobić w klinikach leczenia niepłodności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamil
a jesli mialo sie operacje i zylaki sie nawrocily to co robic zbadac nasienie czy co??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.