Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość tomasz 27 lat

Ból brzucha, zgaga, nieświeży oddech i kwasy w przełyku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomasz 27 lat
Witam Panie doktorze, bóle mam w gornej czesci brzucha mam zgage ,nieswierzy oddech w ustach i kwasyy w przelyku czuje.W przyszłości miałem problemy z jelitem grubym , znaleziono w nim polipa ktorego usuneli go( byl to gruczołak zębaty) co mi moze dolegac???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Objawy raczej obecnie wskazują na patologie w zakresie przełyku, żołądka i/lub dwunastnicy. Najlepszym postępowaniem byłoby wykonanie gastroskopii. Trzeba w tej sprawie bezpośrednio skonsultować z lekarzem. On podejmie odpowiednie działania. Po samych objawach nie można postawić jednoznacznego rozpoznania. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tomasz 27 lat
witam Panie doktorze oprócz tych dolegliwości co podałem mam jeszcze problem z plecami które mnie tez bolą z żołądkiem jak się budzę rano a także czuje klucia kolo serca , kal robię strasznie smierdzący , a jak mnie plecy bolą to ból przechodzi na lewa nogę tzn promieniuje ból co to może być???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Angela
Witam . Co może mi pan powiedzieć o tym ? mam strasznie bóle brzucha z lewej strony i nie wiem co to moze być mam je już od 2 tygodni i to strasznie boli .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ela
jak siedze to czuje ucisk po prawej stronie zaraz pod piersiami co to moze byc prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.