Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Konrad

Twarda okolica rany po wyrostku robaczkowym

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Konrad
Witam Po miesiącu po operacji nadal sączy się ropa. Nie mam temperatury, ale trochę boli w okolicy szwów i miejsce to jest twarde w obrębie 3 cm od szycia. Czy prawidłowo rana po miesiącu powinna być miękka, czy tam właśnie jest ta ropa i jak długo może się lać? Co w takim przypadku robić? POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Musisz udać się do lekarza chirurga (najlepiej tego, który wykonywał operację) aby zobaczył tą bliznę. Ból i ropa świadczą o stanie zapalnym. Lekarz przepisze ci odpowiedni antybiotyk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KK
No właśnie chodzę do chirurga ktory mnie operował, ale nie przepisuje antybiotyku, ani nie robi USG. Wkłada i wyjmuje sączek na zmianę co 4-6 dni. Mam dosyć czekania i bólu a nie mam pojęcia do jakiego innego lekarza iść w Częstochowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fdx
Banda debili z lekarzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dziewczyna
Witam, jestem 2 tygodnie po usunięciu wyrostka było to ostre ropiennicze zapalenie wyrostka. W miejscu gdzie idzie szew wyczuwam zgrubienie jest niewielkie, występuje mniej więcej w połowie cięcia, nie boli. Czy należy to skonsultować z lekarzem, co to może być ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.