Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość anonim

Ból sutka i pod pachą u mężczyzny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anonim
Witam ma powiekszone obydwa sutki ale tylko w jednym wyczuwam maly boloacy mnie guzek tak w gornej polowie otoczki - na srodku. Boli mnie jeszcze pod pacha jakby wezly chlonne. Mam 20 lat jestem mezczyzna co jest chyba najwiekszym problemem. Co to moze byc z czym moze miec zwiazek ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Najlepiej z tym problemem skontaktuj się z chirurgiem ogólnym. Powiększenie sutków u mężczyzn może być objawem ginekomastii, ale też niestety choroby nowotworowej. Trzeba dokładnie zbadać sutki i ocenić czy nie ma powiększonych węzłów chłonnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MrSwir
http://www.insomnia.pl/Bol%C4%85ce_sutki_u_m%C4%99%C5%BCczyzny!!!%3B_-t209996.html *-- tutaj powinieneś znaleźć odp. (: jeśli chodzi o sutki :) P.S nie przejmuj się to nic poważnego *]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Janusz
Mam 43 lata i tez mam problem z lewym sutkiem, przy malym nacisku nawet w luzku na boku jak leze to mam takie uczucie jak by cos tam bylo wbite i wbija sie dalej. Prosze o odpowíedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotrek
Mam coś podobnego jakiś nie wiem co to ale mały guzek po lewej stronie pachy jak zamknę pachę to troche boli a jak otwieram to nie .. Proszę o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość :-$:-$:-$
Odciac pachy oraz sutki *-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.