Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marcin

Krzywe jądra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin
Mam 15 lat. Mam prawe jądro dłuższe od lewego ale tylko w tedy gdy jest mi gorąco. Jest to bardzo niekonfortowe gdy leże lub siedzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Zwykle jądra różnią się nieco wielkością. W tym wypadku w wyższej temperaturze dochodzi do rozszerzenia się naczyń i stąd odczucie dyskomfortu. Jeśli masz wątpliwości najlepiej skonsultować się z urologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
Guzów nie mam bo macałem całe jądra i nie wyczułem nic poza jądrami i naczyniami. No tak tylko prawe jądro tak się rozszerza, że prawie jest przy odbycie w pozycji leżącej, czym to jest spowodowane, że tak się rozciągnęło?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To samoistna ruchomość jąder, sprawa naturalne. Na prawdę jeśli masz wątpliwości musisz o nich poinformować rodziców i pójść do lekarza, który zbada Cię bezpośrednio. Nikt tu nie postawi Ci diagnozy bez badania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Konrad
Ja mam podobny problem, a mianowicie chodzi o to że jedno jadro jest większe od drugiego, nie wiem z czym to jest związane, a na Wikipedii przeraziło mnie to bo jest tam napisane ze tak sie *rak* objawia, a jeden koleś na forum pisał ze ma to już 6 lat i nic się nie dzieje, wiec nie za bardzo wiem co jest grane :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość GESIOR
Właśnie mam podobnie i mi ro przeszkadza gdy siedzę np. W szkole bo swędzi mnie w tedy co trzeba robić jeszcze oprócz lekarza ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.