Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Michał

Guzek w mosznie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał
Mam krępujący problem...od jakiegoś czasu wyczuwam między brzuchem a moszną jakiś guz (coś jakby trzecie jądro) które się przemieszcza (nie jest polaczone z jadrem) (jakby przelewa) gdy go ścisnę to odczuwam ból...wydaje mi się że jest połączony z prawym nasieniowodem...Nie wiem do jakiego lekarza mam się udać, mam 16 lat...proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość michał
radzę zgłosić się do urologa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Najlepiej w tej sprawie skontaktuj się z chirurgiem ogólnym. Wcześniej o tej sprawie poinformuj rodziców. Objawy jakie opisujesz wskazują na istnienie przepukliny pachwinowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michał
Ile może kosztować zabieg usunięcia tej przepukliny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Damian
Witam Problem jest taki ze rok temu (tj.2009 rok.) mialem przepukline ktora byla pod lewym jadrem...w ostatnich tygodniach mam ze czasem potrafi mnie swedzic krocze a wczoraj wykrylem malego guzka przy prawym jadrze co to moze byc ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pawel
Mam taki jakby guzek na samym dole moszny pod jądrami przy ciele wydaje mi się ze na małej żyłce jest od twardy i czasami się powiększa ale po kilku minutach wraca do do swojej postaci ma on wielkość 1-2 mm . co to może być mam go już od jakiegoś czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.