Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Gojenie po stulejce


Gość Ebi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niecale 11 miesiecy temu mialem zabieg usuniecia stulejki.Po zabiegu lekarz stwierdzil ze wszystko jest okej tak wiec po zdjeciu szwow nie szedlem juz do kontroli. Mam pewien problem ,poniewaz wszystko sie zagoilo z wyjatkiem czesci zoledzia do ktorego byl przyklejony napletek. Dokladnie na lewej czesci zoledzia (nie calej) widnieje jakby czerwonawa skora z widocznymi malymi kropkami a w miejscu gdzie sie konczy mozna dostrzec kontury cienki *bialy?* pasek odzielajacy te *blizne?* od normalnej czesci zoledzia ponadto w 1 miejscu na obszarze *1cm^2* jest jakby blada skora ,a takze na lewej czesci mam jakby drugie wedzidelko ktore laczy zoladz z praciem jednak jest duzo bardziej cienkie od prawdziwego.Dodam ze nie mam i nie mialem nigdy zadnych dolegliwosci jednak miejsce to jest bardziej wrazliwe od reszty zoledzia chodz jest coraz lepiej gdyz na poczatku nawet prysznic sprawial ze bardzo czulem to miejsce teraz tylko przy mocniejszym tarciu.Niestety teraz zaluje bo ukrywalem stulejke ok. 2 lat i nie wiem czy to nie przez to. Poinformowalem lekarza najwyrazniej nic nie stwierdzil podczas zabiegu jedynie powiedzial ze jest dosc brudno. Zostalem obrzezany jednak lekarz zostawil mi moze 1/4 lub 1/3 napletka z 1 strony i 1/5 po stronie blizny. Druga sprawa jest to ze dluzsza czesc napletka czasami moznaby powiedziec zwisa to znaczy wyglada nieraz jak doslownie *flak* Prosze o odpowiedz i w miare mozlie wytlumaczenie, do urologa moge sie wybrac dopiero za niecale 2miesiace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×