Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Martyna

Ostre bóle z prawej strony brzucha, wątroba?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martyna
Od paru miesięcy co jakiś czas mam ostre bóle brzucha po prawej stronie. Sądzę że to jest wątroba choć nie jestem pewna. Mam 15 lat, bóle są tak ostre że nieda się wytrzymać, nie dam rady chodzić, nawet jak leże to zwijam się z bólu. Robi mi się wtedy gąrąco i ciąga mnie na wymioty, nawet oddychanie sprawia mi ból a co dopiero jak kaszle. proszę o pilną odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
W tej sprawie należy skontaktować się bezpośrednio z lekarzem. Samo badanie fizykalne zapewne nie wyjaśni sytuacja. Być może trzeba będzie wykonać USG jamy brzusznej (wykluczenie kamicy pęcherzykowej lub nerki) a może także gastroskopię (patologia w zakresie żołądka lub dwunastnicy).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agnieszka
mam silne bole po prawej stronie, mam nudnosci kreci mi sie w glowie czasami jak leze na boku to czuje ostre klucie w dolnej czesci prawej strony jestem wyczerpana najgorsze jest to , ze czasami nie moge sie wyprostowac Porsze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iwona
Agnieszko to moż e ale nie musi być wyrostek zrób tak jak ci napiszę jeżeli ból się nasili to wyrostek unieś jak najwyrzej prawą nogę wyprostuj ją i poproś kogoś aby naginał ją coraz bardziej w stronę brzucha ty naciśnij na miejsce w którym najbardziej cię boli jeżeli boli mocniej wyrostek jeżeli nie to może to być zatrucie co ostatnio jadłaś może coś nieświerzego i ci zaszkodziło napisz jeżeli wykonasz to badanie i czy cię boli napisz jeżeli możesz swoje gg to może ci jakoś pomogę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jacek
Ja tez mam czasam takie bule ale dopiero badanie krwi wykazalo ze zararzylem sie wirusem watroby typu C.Mialem alad, aslad powiekszony i blirubina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agnieszkka
mnie boli brzuch po prawej dolnej stronie najczesciej po nocy jak czuje ze mam mocz do oddania co to moze byc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Julita
Witam! Mam silne bóle od prawej strony brzucha aż do klatki piersiowej najbardziej co mnie zaniepokoiło to że nie dam rady oddychać a jak już to zrobię to sprawia mi niesamowity ból proszę o radę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.