Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Białe kulki na penisie


Gość dawid

Rekomendowane odpowiedzi

Gość elo, elo

TEGO SIĘ NIE WYCISKA! A trzymając w gorącej wodzie możecie zostać bezpłodni! Mi polecono robić wieczorem okład z rumianku, który po części właśnie służy do mycia odbytu oraz narządów płciowych. Mam nadzieję, że mi to pomoże. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zmartwiony Pawel

Elo ja tez mam ten problem mam14 lat i okolo 3 lat temu to zauwazylem i mam jeszcze takie biele krostki pod zolodziem po bokach i niewiem co z tym zrobic prosze pomuzcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek

Kupujesz rumianek, ale w liściach w aptece parzysz go gorącą wodą i kladziesz pod kapturek na noc rano myjesz i tak codziennie. Mi pomogło po jakiś 4 tygodniach, ale efekty widać po tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie Dobrze.

ja mam inny problem na penisie tez mam te kulki ale kolo odbytu kolo rowa mam taka skore jak by to wam powiedzieć hmm takie biale to jest i tylko kolo dziury caly czas mam rany i co chwile mi się to sypie tak jak skora sucha ma ktoś to z was proszę o pomoc jak się myje to tego nie ma a na 2 dzien jest rozprzestrzenia mi się to juz mam na jadrach i jak to zedrę skora świeci sie jak pupa niemowlęcia proszę o pomoc czy mam się tym przejmować thx z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o prosaki to wedlug mnie jedyny sposob na pozbycie sie tego jest laser, skorzystałem z tej nie taniej usługi(600zł) ale mam spokój na zawsze. robiłem w krakowie ale napewno w wielu mistach jest dostepna owa metoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 14 lat ale zauważyłem to w wieku 13 lat. Wku#$%ają jak nic ale to nic szkodliwego. Plamki Fordyce*a (choć nie są chorobą, znane są również jako choroba Fordyce*a[1]) &#8211* małe, bezbolesne, blade lub białe plamki lub guzki o średnicy 1&#8211*3 mm, które mogą pojawić się na trzonie prącia, jądrach lub na wargach sromowych, jak również na wewnętrznej powierzchni ust i na granicy ust i skóry twarzy. Są spotykane u mężczyzn i kobiet w każdej grupie wiekowej. Choć wydaje się, że istnieje podłoże genetyczne dla tej przypadłości, to jest ona idiopatyczna. Nie jest zaraźliwa i nie jest powodowana przez jakiegokolwiek wirusa. Plamki są obecne już od chwili narodzin, ale ich liczba zwiększa się znacznie w okresie dojrzewania, co związane jest ze zmianami gospodarki hormonalnej. Plamki Fordyce*a są powszechne wśród dorosłych mężczyzn (ok. 80%!!!!). Mogą występować jako pojedyncze zmiany lub w symetrycznych grupach. Przeważnie mają średnicę 1&#8211*3 mm Leczenie laserem, takim jak laser CO2[7] lub elektryczne wysuszanie były stosowane z pewną skutecznością jako środki zmniejszające defekty kosmetyczne. Jednak większość lekarzy uważa plamki Fordyce*a za normalne zjawisko fizjologiczne i odradza leczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kupują gumki z wypustkami a my jesteśmy nimi po prostu obdarzeni. A tak serio to naprawdę dodatkowo *masujemy* partnerkę dzięki czemu efekt jest lepszy i nie mamy się czym przejmować a możemy się nawet cieszyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pozabiegu

&#8203*Choroba, nie choroba. Nie ma znaczenia. Śmieszą mnie te komentarze, że faceci traktują je jako element stymulujący kobietę, bo są na tyle małe, że naprawdę ich nie czuć, a na tyle duże, że widać. Ja wiedziałem, co to jest, ale trudno mi było przypuszczać, że moje partnerki też i zawsze się spinałem przy nowej kobiecie, że sobie pomyśli, że mam jakiegoś grzyba. Poczytałem, zasięgnąłem opinii i skorzystałem z lasera CO2 w osteomedzie w Krakowie. Polecam. Krótki zabieg, niecały tydzień małe strupki, które nawet nie bolały i mam z głowy na całe życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie głupot o usuwaniu nie jest dobre, jeżeli ktoś ma prosaki to może i jest to do usunięcia, ale nie gruczoły łojowe. Gruczoły łojowe są naturalne, widać je ponieważ skóra jest cienka, dziwne że nikt o tym nie piszę i tak trudno znaleźć pomoc skoro jest to do usunięcia to byłby to dochodowy zabieg....jakieś reklamy w necie....nie ma takich rzeczy ponieważ przy każdej konsultacji dowiecie się że nie opłaca się tego robić. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×