Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość dawid

Białe kulki na penisie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dawid
Dzien dobry mam taki problem na penisie mam jakies biale golki i na skorze zaslaniajanej kapturek i pod kapturkiem a i jest jeszcze pod kapturkiem jakas wysypka one nie bola ani nic bylem u lekarza i lekarka powiedziala ze samo bedzie schodzic a tutaj ich coraz wiecej, przeczytalem w internecie ze sa ich dwa rodzaje jednymi nie trzeba sie przejmowac a drugie trzeba operacyjnie usunac. jak moze sie tego pozbyc?? mam 19 lat i czesto wspolzyje ze swoja dziewczyna i mi troche wstyd choc ona o nich wie ( uzywamy prezerwatyw) lecz czasami robimy to bez i ona sie nie zarazila. prosze o szybka odpowiedziec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To zapewne zaczopowane gruczoły łojowe, których jest bardzo dużo na skórze prącia (taki normalny wygląd penisa). Jeśli to Ci bardzo przeszkadza skonsultuj się jeszcze w tej sprawie z dermatologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dawid
lekarka rodzinna kazala mi moczyc go w jakims wywarze z kory jakiegos drzewa robilem to i nic w niczym mi to nie przeszkadza procz tego ze w wygladzie choc dzisiaj przez przypadek jedna gulke przerwalem to nie bylo tam ropy ani nic w tym stylu tylko krew leciala i to nawet mocno a mozna to jakos przyspieszyc zeby zniknely

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dawid
chodzi mi o jakies domowe sposoby zeby sie tego pozbyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość NOName
heh mam 16 lat i mam to samo chociarz nieuprawialem seksu ~~*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DonCorleone
hmmm.... dziwne, dużo ludzi o tym pisze, lecz nikt nie chce wystawić diagnozy oraz sposobów leczenia tego schorzenia, ja mam ten sam problem i powiem, że także ciężko mi się tego pozbyć, m.in. z tego powodu zerwałem z dziewczyną :( ponieważ obawiałem się najgorszego, jednak to nic takiego co miało by zagrażać na życiu płciowym *( sam nie wiem co robić, może... operacja :O tego chciałbym uniknąć, tak samo próbuję leczyć się sposobem domowym, ale jak do tej pory kiepsko... żadnych pozytywów. Aż wstyd dać do buzi :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość korney
Jakże mi bliska twoja filozofia człowieku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 19 latek
Mam podobnie co większość, lekarz stwierdził że samo zejdzie, po dłuższym czasie nie schodziło to zalecił mi 9 razy dziennie, przetrzymywać go w ciepłej wodzię (tak aby lekko parzyła) i powiem że po tygodniu zaczeły znikać. Ponad połowa z nich znikneła. Po 3 tygodniach już były ich niewiele. Sądze że jeszcze z 2 tygodnie i pozbędę się ich na stałe :) Mam nadzieje że wam się przyda sposób leczenia który dał mi lekarz pierwszego kontaktu, Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ja
witam ja mam 14lat i mam te gruczoly lojowe. zauwazylem je niedawno. Pod kapturkiem mam rowniez cos bialego wielkosci 1/6 kulki pieprzu. mam to od kiedy pamietam. nie jest tego duzo ale mam pytanie czy to moze cos zrobic, czy to jest normalne u czesci mezczyzn? z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 17 latek
Mam pytanie do 19-latka ... Ile czasu trzymać go w wodzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 17 latek
Ja to nawet mogę wycisnąć. Jeśli potraktuje się to tak, że znajdziemy gdzie to powinno uchodzić wyjdzie taki jakby biały krem. Bardzo gęsty. Śladu po tym nie ma *)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość
Ja mam 18 lat i jest to samo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość doswiadczony lekarz
jest jedne sprawdzony sposob na tego typu schorzenie A mianowicie odziecie fujary siekiera albo tempym nozem. Mowie wam jak rea odjol .troche boli i glos sie zmienia . albo ja sie wstydzicie idzcie na ksiedza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zwykly szary czlowiek
mam 27 lat i mam to odkad pamiętam, te gulki na fiucie to sa prosaki, na jajach zaczopowane mieszki włosowe i grudki perliste pod napletem, (wygooglujcie sobie) caly komplet gratis a jeszcze na dodatek tego sie nie leczy - nie ma na to lekarstw, trzeba z tym życ mimo fatalnej kondycji psychicznej - przegrane życie, do tego pryszcze od 10 lat a po nich blizny na pysku i plecach, kilogramy zezartych antybiotykow z grupy tetracyklin zapisywanych przez dziesiatki konowalow nazywajacych sie dermatologami - wynika z tego ze jest to jakaś infekcja organizmu, jakas bakteria na skórze ktorej nie mozna wykryc albo lekarze olewaja problem, Dodam jeszcze ze caly czas mialem dziewczyne odkad pamietam no ale pewien dyskomfort istnieje - po prostu szpeci to czlowieka jak krzywy nos czy piegi i rude wlosy innych, niestety nie kazdy rodzi się z gladka skórą :( Trzeba z tym żyć i sie męczyć jak ktoś trędowaty lub uzbierać w dorosłym życiu na operacje plastyczne ale zawsze istnieje ryzyko nawrotu przerzutów to świnstwo tkwi w organiźmie a to co widzicie na zewnątrz to tylko efetky wewnetrznych nieznanych przyczyn.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zwykly szary czlowiek
aaa i jeszcze mam ta krostki pod oczmi i na górnej wardze, jak pisalem caly czas mam dziewczynę i nie jest to zaraźliwe, nawet moja dawna dziewczyna urodzila zdrowe dziecko z innym facetem wiec dylemat moralny rozwiazany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MICHAŁTIGER
mam 18 lat. tez mam taki sam problem ale jak jeden z kolegow pisze wam ze mozna to mozna scisnac i wydobedzie sie biała substancja cos takiego jak z trądziku... sam tak robie ... polecem czesciej myc parówe to pomaga w duzym stopniu ( bylem u lekarza i mowil mi w tym przypadku zeby nie współzyc )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość berni04387
mam 14 mam też takie dziwne białe brudki nie wiem co znimi zrobić czytałem że w okresie dojrzewania tak jest ale to takie kurde wkurzające.prosze was o pomoc niechce chodzić do lekarza z tym .......kolega coś muwił o siedzeniu w gorącej wodzie i co dalej....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wojtas
Siema mam 22 lata. Dokładnie mam taki sam problem.... Mnie to nie boli to. Chodzi o komfort!. Można się z tym kochać. Nic się nie dzieje.... Zobaczymy czy ta gorąca woda coś da... Myślałem, że to jakieś straszny syf... Mam nadzieje, że kuracja pomoże... Jak znacie jakieś inne metody to piszcie.... Sami wiecie jak to jest jak będziemy się kochać :(((

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kłak
Witam, a ja mam pytanie ile kosztuje operacja usunięcia mieszkow z penisa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 917
a ja Wam powiem tak,na poczatku kiedy to zobaczylem bylem w panice,nie chcialem isc do lekarza,wiadomo,gowniarz bylem i sie wsytdzilem,teraz kiedy mam 19 lat wszedlem na to forum z ciekawosci.moj problem rozwiazalem sam w 80%.Otoz biale kuleczki mozna wycisnac,sa twarde,nie sprawiaja bolu,ale przy wyciskaniu troszke boli.Wyciskalem te najwieksze az krew sie pojawiala.i nie mam ich,nie ma po tym zadnych blizn,smarujcie po wyciskaniu jakimis masciami(polecam tribiotic).probowalem tez innej metody wczesniej....probowalem zetrzec ze skorki nizej,pod zoledziem pumeksem.bolesne,aczkolwiek nie zdzieralem mocno. Teraz nie mam blizn,ale troszke krost zostalo,jednak sa niewidoczne a w porownaniu z tym ile bylo ich na poczatku i jakiej wielkosci jestem zadowolony.wiec problem mam z glowy,czego i Wam zycze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
Witam mam problem a mianowicie kolo żołędzia bardziej pod nim i na napletku pojawiły mi się białe krostki przypominające trądzik nie wiem co to jest. Nie jest to bolesne ani nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu.Bardzo proszę o pomoc.Najlepiej np, napisać jak mam to wyleczyć jakie leki kupić lub maść co kol wiek proszę. i Dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
Otorz mam problem a Mianowice to taki ze pod żołędziem i na napletku pojawiły mi się białe krostki przypominające trądzik nie wiem co to jest pomocy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wlobo
Marcin, do lekaza i to szybko.To najprawdopodobniej choroba weneryczna i im szybciej zaczniesz leczyc tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość WuEnEs
EJ SŁUCHAJCIE!!! Ja też to miałem i jeszcze trochę mam, ale to nic złego! :D poszedłem do apteki i kupiłem MAŚĆ SZAŁWIOWĄ i smaruje pod napletkiem wieczorem przed snem i zaciągam napletek i rano myje wszystko i znów smaruje i tak codziennie od 2 tygodni robie i zeszło ich już dużo :) Kupujcie Maść Szałwiową Pozdrawiam Was

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość thorus
ja to wzięłem igłe i wycisnąłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.