Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dawid Bro

Biodro, Pachwina, zgrubienie,

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawid Bro

Witam, proszę o pomoc. Od dłuższego czasu kłuje Mnie w lewym biodrze, chyba w pachwinie (lub to mięsień krawiecki) , jest to taki tępy, porażający przeszywający ból w środku podczas wykonywania ruchu odwodzenia na zewnątrz, (lub gdy np. usiądę w siadzie tureckim), przy przywodzeniu nie boli . Również w tym biodrze strzyka Mi, przeskakuje, strzela, ale znów przy przywodzeniu, tak jakbym nastawiał tam coś i po tym jest trochę lepiej oraz zrobiła się taka mała kuleczka na pachwinie . Zawsze boli Mnie to po grze w piłkę, jak już ochłonę, przede wszystkim rano po wstaniu. Gdy mam kilka dni przerwy, to ból  w miarę ustaje. Od niedawna jeszcze boli Mnie w podbrzuszu, wrażenie jakbym miał tam jakiś stan zapalny, przez co ciągną Mnie mięśnie brzucha przy ćwiczeniu. Dodatkowo boli Mnie lewe kolano, nie wiem, czy ma to związki z tym kłuciem w pachwinie, czy co. Proszę o jakieś doradztwo, oczywiście do ortopedy jestem już zapisany, lecz terminy... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Zdecydowanie zalecam konsultację z fizjoterapeutą. Po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu oraz badania klinicznego ma możliwość postawienia hipotezy problemu i wdrożenie odpowiedniej terapii.

W razie wątpliwości diagnostycznych zasugeruję dodatkową diagnostykę obrazować w formie np badania USG lub RM.

Wiele struktur w obrębie stawu biodrowego może dawać taką formę objawów (m.in. obrąbek stawowy, ścięgna mięśni itd.) - za pośrednictwem fora internetowego nie ma możliwości postawienia diagnozy.

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.