Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększenie członka


Gość lokca

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem już wiele opracowań na ten temat i wnioski są takie, że głównym czynnikiem wpływającym na wielkość członka są geny i hormony. Żyjemy w czasach kultu dużych penisów. Jak się czyta różne książki, to kiedyś też tak było, ale nie w takim stopniu jak ma miejsce to teraz. Skoro kobiety mogą już bezpiecznie powiększyć sobie piersi to dlaczego mężczyzna nie może bezpiecznie powiększyć sobie penisa? Z czego to wynika, z dużo większego skomplikowania w budowie męskiego członka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zasady różnic w wielkości męskich członków muszę się zgodzić. Kult wielkości nie bierze się z sufitu. Same kobiety oczekują tego od mężczyzn. Czy są jakieś bezpieczne sposoby na powiększenie penisa. Są, temat już był wałkowany wielokrotnie. Są zarówno operacyjne (raczej bym się tego bał), jak i farmakologiczne.
Przy czym ta farmakologia skupia się przed wszystkim na rozszerzeniu ciał jamnistych. Efekty są naprawdę zadowalające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać coś więcej o tych sposobach? Czy są bezpieczne, trwałe, czy nie wpływają negatywnie na popęd seksualny, siłę erekcji?
Kolejna sprawa to czy efekt jest trwały? Czyli nie jest tak, że po jakimś czasie wielkość członka wraca do pierwotnego rozmiaru? Może to głupie ale chciałbym rozwiać wszelkie wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o takich sposobach jak wstrzykiwanie w penisa kwasu kialunorowego. Wstrzykuje się to miejscowo w penisa, co zwiększa nieco jego obwód. Lepsze efekty przynosi zażywanie penilarge. Kuracja trwa 3 miesiące, ale pierwsze efekty widać już po około 1 miesiącu. Jest bezpieczny dla zdrowia, można w ten sposób osiągnąć około 3 do nawet 6 cm więcej. Co ważnie nie zaburza erekcji. Efekty utrzymują się też stosunkowo długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz., każda cipa się rozszerza jak jest podniecona 😛 A jak fiutek mały to cięzko jest znaleźć odpowiednia 😛

To wstrzykiwanie kwasu hialuronowego jest moim zdaniem trochę zbyt drastyczne. Nie wiem w sumie czy bym się na coś takiego zdecydował ale podejrzewam,że raczej nie . Poza tym czy jest to na stałe? Bo z tego co wiem to kwas hialuronowy również się wchłania?
Jak to jest z kuracją penilarge? Czy efekt jest już na stałe czy trzeba to powtarzać co jakiś czas ? i czy mógłbyś tutaj podlinkować skład ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składniki PENILARGE:
L-ARGINIA Rozwiń opis
powiększenie penisa

L-Arginina to aminokwas względnie egzogenny, bierze udział w syntezie kluczowych dla fizjologii orgazmu związków takich jak tlenek azotu (którego jest prekursorem), agmatyna . To aminokwas spełniający rolę regulatora ciśnienia krwi. Arginina bierze także udział w cyklu mocznikowym i jest naturalnym prekursorem ornityny, a ponieważ poprawia funkcje śródbłonka i zwiększa przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, przez to oddziałuje na wzrost wielkości męskiego członka. Uwaga: należy pamiętać, że Arginina może wpływać na zmiany stężenia potasu, zwiększa kwasowość w żołądku, a także poziom glukozy we krwi. Dlatego należy pamiętać, aby nie przekraczać dawki dziennej preparatu.
BUZDYGANEK ZIEMNY (Tribulus terrestris L.) Rozwiń opis
penis enlarger

Buzdyganek ziemny jest rośliną z rodziny parolistowatych zawierającą saponiny steroidowe, alkaloidy roślinne oraz flawonoidy. Tribulus wspomaga zwiększać produkcję testosteonu u mężczyzn poprzez stymulację przysadki mózgowej do wydajniejszej produkcji hormonu letenizującego (LH). Wysoki poziom tego hormonu powoduje zwiększenie popędu seksualnego, zwiększenie wielkości i objętości ciał jamistych. Uwaga: przedawkowanie może powodować kłopoty ze snem.
EPIMEDIUM WIELKOKWIATOWE (E. grandiflorum Morr.) Rozwiń opis
jak powiekszyc penisa

Epimedium to naturalny afrodyzjak znany od dawna w medycynie chińskiej. Podnosi libido. Zawiera ikarynę, która jest antagonistą fosfodiesterazy-5 (PDE5) jest więc naturalnym odpowiednikiem viagry. Dodatkowo ikaryna zwiększa produkcję biologicznie czynnego tlenku azotu oraz naśladuje działanie testosteronu. Ponadto ikaryna wykazuje szereg innych właściwości leczniczych, między innymi wspomaga prawidłowe działanie układu sercowo-naczyniowego i immunologicznego, wykazuje działanie przeciwnowotworowe. Skutki przedawkowania Epimedium to pragnienie, suchość w ustach, zawroty głowy czy wymioty, szybsze bicie serca.
MUIRA PUAMA (Ptychopetalum olacoides Benth.) Rozwiń opis
tabletki na powiększen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stosowałem tabletki Maxorman jak dotychczas te jedyne tylko powiększyły mi członka do takiego stopnia jaki uzyskiwałem pompką podciśnieniową. Mają składniki z USA dlatego takie skuteczne sa, jedyny minus całej kuracji to że mi testosteron ostro wariował ciągle chciało mi się miziać kobieta nie dawała już rady i ogólnie nabuzowany byłem czasami problemy z zaśnięciem. Po zakończeniu kuracji to wszystko minęło a powiększony członek został :)) polecam dla wytrwałych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×