Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

nzubczynska@gmail.com

Members
  • Postów

    8
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia nzubczynska@gmail.com

0

Reputacja

  1. Potwierdzam, Arganina nie jest tak mocna jak sildenafil występujący w niebieskich tabletkach na V, ale nie daje przy tym takich efektów ubocznych. Efektywność może nie jest taka jak w przypadku sildenafilu, ale dla kogoś kto ma lekkie zaburzenia erekcji spokojnie wystarczy.
  2. Jeżeli chodzi o efekty uboczne, to nie zauwazyłem takich u siebie. W sensie nic nadzwyczajnego się nie dzieje - co nie działoby się wcześniej. Najlepiej wpisz sobie nazwę tego środka w Google - to Ci wyskoczy więcej informacji.
  3. Operacje na kręgosłupie to poważna sprawa, dlatego też często odciąga się je w czasie zwłaszcza u młodych. Ważne byś trafiła na dobrego specjalistę. Ja już jakiś czas zmagam się z bólem na odc.piersiowym, w ogóle myślałam, że to od serca. Jak na razie bardzo pomagają mi masaże na które chodzę tutaj w Krakowie: https://fizjoter.pro/uslugi/masaz/ Aczkolwiek zobaczy się co będzie dalej.
  4. Pamiętajmy, ze nie w każdym przypadku taki zabieg pomoże. I wszystko powinno być decyzją lekarza. U jednej osoby zabieg może przynieśc bardzo dobre rezultaty. U drugiej osoby już niekoniecznie. Lekarz powinien zdecydować czy warto się zdecydować czy też nie. Jesli chodzi o mnie to mi bardzo pomogło.
×