Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Lukasz K.

Torbiel włosowata i ropa z rany

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lukasz K.
Witam Piszę do Pana ponieważ mam ogromny problem a wizytę u chirurga mam dopiero we wtorek. Otóż jakiś miesiąc temu miałem wycinany torbiel włosowaty z *rowka*. Założyli mi 5 szwów, juz mam je zdjęte, zostawili takżeotwartą ranę ponieważ tak trzeba...2 dni temu z tej rany zaczęło wydobwyać się ropa :( Pierwsze odczucie że ZNOWU bedę miał operację ! Jak to możliwe ze znowu leci z tego ropa ? Czy lekarze coś schrzanili ? Wizytę tak jak pisałem mam dopiero we wtorek całą majówkę szlag trafił przez to ustrojstwo...W związku z czym kieruje pytanie do Pan czy to normalne ? czy mam coś robić jakis opatrunek na to położyć ?? myje 2x razy te okolice, Proszę o pomoc. Pozdrawiam Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej założyć niewielki opatrunek, dobrze przemywać ranę. To może być niewielkie nadkażenie bakteryjne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łukasz
Witam ponownie Dziękujeza odp. Mam jeszcze pytanie dostałem recepte na Neomycinum TZF i Octensipet ,. Możan to stosować razem ?? które pierwsze się spryskuje ? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.