Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ropiejące rany na penisie po maści Pimafucort


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam nadzieje, ze ktoś mi tutaj pomoże. Pewnego czasu pojawiły mi się pod żołędziem takie krostki, podejrzewałem wtedy infekcje grzybicza. Poszedłem do urologa i przepisał mi masc Pimafucort. Poprawy 0, a po 2 dniach od odstawienia maści zaczęły mi się robić ropiejące rany. Poszedłem do urologa i kazał mi moczyć penisa w nadmanganianie potasu. Tylko, ze to sprawia mi taki bol, ze nie mogę nawet spłukać go wodą, a co dopiero namaczac w czymś. Jedyne co robię to wycieram penisa z tej wydzieliny ropnej ręcznikiem papierowym, co i tak przyprawia duży bol. Czytałem ze mieliście takie przypadki i jak to robiliście ? Zaciskaliscie zęby i moczyliscie penisa czy jak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam problem. Grzybica zniknęła, ale dwa dni po odstawieniu maści pimafucort pojawiły się sączące rany... Nie boli, nie piecze, ale jest zaczerwienienie na jednym obszarze obok siebie i rany. Wygląda jak poparzenie. Moja lekarka nie dopuszcza myśli, że to może być od tej maści, twierdzi, że jest to niemożliwe i że to wygląda jak otarcia...

 

Stosuje na własną rękę octenisept i cicatridine. Jakieś porady po za konsultacją dermatologiczną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takie rany tylko i wyłącznie maść mupirox 2x dziennie rano i wieczorem przez tydzień, następnie raz dziennie wieczorem. Po dwóch tygodniach żołądź czyściuteńka bez skazy. Wiem bo przechodziłem przez to samo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×