Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Magdalena

Silny ból kolana od 2 tygodni

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magdalena

bylam dzis na usg kolana . Powiedziano mi ze musze sie zgłosić do ortopedy.  Czy ten ostry ból to z tego pwodu gdyż na usg ze wyszło 

Ze mam chrzastke scienczala. Wiazadlo poboczne niewydolne lakotke przysrodkowa luzna wysyuwajaca sie poza szpare🤔🤔

Co mam robić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stuiverka

Zgłoś się do ortopedy i to najlepiej nie pierwszego lepszego. Z doświadczenia wiem, że samemu lepiej nie gdybać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, 

Zgadzam się, ze wizyta u ortopedy będzie potrzebna ale należy wziąć też pod uwagę wizytę u fizjoterapeuty dlatego, że taki stan Pani kolana z czegoś musi wynikać. 

Niezależnie czy wynika to z urazu czy też przeciążenia fizjoterapeuta podpowie w jaki sposób radzić sobie z obecną sytuacją oraz powinien wychwycić możliwe przyczyny, które do tego doprowadziły. 

Jeżeli ścieńczenie chrząstki występuje w okolicach kłykcia udowego bocznego  - to wspomniany opis może wskazywać na koślawienie stawu kolanowego w trakcie aktywności lub życia codziennego ale jednoznacznie ten temat powinien wyjaśnić fizjoterapeuta. 

Pozdrawiam, 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.