Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Cezary

Antrum - pstra błona śluzowa i zapalenie żołądka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cezary
Badanie patomorfologiczne- wynik badania mikroskopowego: fragmenty błony śluzowej żołądka z cechami włóknienia blaszki właściwej i wynaczynieniami krwi do jej podścieliska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
A jakie jest pytanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość teresa995
Też mam podobny wynik z wycinków histopatologicznych śluzówki żołądka. Też mam włóknienie śluzówki żołądka. Nie wiem co to znaczy, czy to coś poważnego i jak to lelczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Leczy się to najczęściej lekami typu inhibitory pompy protonowej oraz dieta jak w chorobie wrzodowej żołądka. Kontrola gastroskopowa po około 3 miesiącach leczenia. O dalszym postępowaniu powinien zadecydować lekarz prowadzący.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maria
rozpulchniona w antrum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna
Mam nadżerki na antrum. Nie wiem co to znaczy HELP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość andrzej
Po gastroskopii rozszerzonej okazalo sie ze mam zaczerwieniona blone sluzowa i pobrano mi wycinki .Prosze o odpowiedz lekarza ktory mi opisze zaistniala sytuacje .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
witam,mam pojedyncze nadżerki izmiany zapalne w części antralnej czy jest to coś poważnego?jak to leczyć?i jaką dietę najlepiej stosować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AGATA
witam mam włóknika przełykowo żołądkowego żołądek podatny na rozdymanie błona śluzowa trzonu brukowana rozpulchniona w dolnej części dwie rozległe nadżerki płaskie antrum kształtne o plackowato zaczerwienionej śluzówce opuszka dwunastnicy zniekszyałcona ciasna wysłana kruchą zaczerwienioną śluzówką w opuszce nisza wrzodowa płaska dł 1 cm druga płaska 8 mm obiaławym dnie pylori dodatni i reflukx czy mam już wybierać się na tamten świat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.