Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Złamanie wieloodłamowe podudzia kości strzałkowej i piszczelowej i kosc pietowa (tylna)


Marcinos77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

miałem wypadek na motocyklu. W opisie nic nie ma na temat złamania kości tylnej (lekarz na zdjęciu tego nie zauważył. Dopiero na prywatnej wizycie w innym mieście to inny ortopeda zauważył!?!).
W wypisie jest napisane "Wieloodłamowe złamania końca dalszego trzonu prawej kości piszczelowej i końca bliższego trzonu prawej kości strzałkowej. Zespolenie złamania kości piszczelowej. Przemieszczony odłam kostny 12/9mm widoczny od zespolenia.Złamanie kości dalszego trzonu prawej kości strzałkowej bez przemieszczenia". Lekarz w innym mieście stwierdził, że mu się niepodoba złożenie nogi i potrzebna jest ponowne złożenie. Koszt 12-15tyś (poprawienie pięty i kości piszczelowej i czym wcześniej tym lepiej). Chciałem to skonsultować z innym lekarzem w swoim mieście, ale wyszło to czego się obawiałem. Wszyscy, wszystkich znają i po rozmowie okazało się, że operujący do dobry kolega, czyli ten lekarz nie mógł być obiektywny (stwierdził, że on by to zostawił). Zapytałem, dlaczego nie zauważył złamania kości tylnej i zapytałem "niedopatrzenie" przytaknął?!? Nie wiem co mam robić? Z góry dziękuje za odpowiedź. Poniżej zdjęcia z przed operacji i po operacji

 

po operacji podudzie AP.jpg

po operacji podudzie LAT.jpg

przed operacja podudzie AP.jpg

przed operacja podudzie LAT.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×