Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość bartek

Problem z chodzeniem po operacji żylaków powrózka nasieniowego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bartek
3 dni temu mialem podwiazywane zylaki powrozka nasieniowego, polaczone to bylo z zabiegiem obrzezania. po obrzezaniu nie odczuwam wiekszego bolu jednak po tych zylakach..... naciecie mialem na brzuchu i do tej pory mam duzy problem z chodzeniem - lewe jadro jest dosc ouchniete i sprawia uczucie bólu. zabier ten zrobilem w wielkiej brytani i lekarz poinformowal mnie o mozliwosciach wystopienia tego typu bolu. moje pytanie brzmi: 1 jak dlugo bol i opuchlizna jadra moze sie utrzymywac ( jestem 3 dzien po zabiegu) 2 po jakim czasie moge zdjac opatrunek z czlonka( bylem obrzezany metoda low and loose) dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Jeśli chodzi o opatrunek to najlepiej zapytać lekarza, który wykonywał zabieg. Ból po zabiegu może utrzymywać się jeszcze przez 2 miesiące. Jednak konieczna będzie wizyta kontrolna. Tymczasem proszę zażywać środki przeciw bólowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.