Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwne łaskotanie w cewce moczowej


Gość MM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 20 lat od 3 miesięcy zmagam się z dziwną dolegliwością dziwny świąd pieczenie w cewce moczowej.Przez ten czas trochę się polepszyło ale nadal odczuwam przykre łaskotanie.Podczas oddawania moczu dolegliwości się nasilają to samo podczas dłuższego dotykania żołędzi prącia jest to uczucie takie jak porządku orgazmu i mam takie odczucie na codzienne jak bym miał dostać wytrysku orgazmu. Do tego odczuwam skórze w kroczu jakby mięśnie i czuję jak by coś ściskało w okolicach jąder.Bylem u Seksuologa,Urologa,Neurologa nikt nie potrafi mi pomóc z badań krwi i moczu nic nie wyszło miałem dokona cystoskopię nic nie wykazała.Jestem załamany nic nie pomaga i nikt nie chce mi pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2018 o 08:38, Gość MM napisał:

Nikt nie wie co to może być ? I czy to minie ?

Cześć, czy przeszło to Tobie i po jakim czasie. Borykam się z tym samym. Byłem dzisiaj u urologa dr n. med. i powiedział, że to przejdzie po 1 miesiącu. Skoro jednak u Ciebie trwało to przynajmniej 3 miesiące, to jestem przerażony.

Dostałem tylko MultiURI w saszetkach (bez recepty) na zapobieżeniu ew. nawrotom.

Może ktoś miał podobnie i się podzieli?
Z góry dzięki.

Edytowane przez kamillo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×