Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Węzły krezkowe w jamie brzusznej u dziecka


Gość karolina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karolina

Witam Zwracam sie z prośba , jestem mamą trzyletniego synka, u którego stwierdzono jak byłam z nim w ciązy wodonercze, jednakże po narodzinach , okazało sie ze dziecko ma tylko jedną lewą nerke powiekszoną dokładnie miedniczke , nie przyjume leków,a według badań usg i kontrolnych u nefrologa wszytsko rozwija sie prawidłow. nie miał robionego badania cum a wielokrotne posiewy moczu , były dobre, obecenie na ostatnim usg jamy brzusznej , okazało sie ze dziecko ma liczne węzły krezkowe powiekszone w brzuchu nawjiększy około 1,5 centymerta, z opisem nie łaczy sie w pakiety, lekarz ktory robił ush kazal niezwłocznie udac mi sie do lekarza pierwszego kontaktu, tam dostałam skierowanie na morfologie i kazano mi zbadać kałna pasożyty , wszytsko jest wporzadku, nadmienie ze dziecko ostatni miało nawracające zapalenie oskrzeli , jednakze dzis dziecko od kilku nocy płacze że ma bole w okolicy pępka, i buli go brzuszek, stolce ma ok, jednakże bardzo czesto i głosno beka oraz oodaje gazy , jest bardzo markotne i mimo to ma czesto zdety brzuch, martwie sie bo udało mi sie prywtanie na usg zarejestrować na 7 kwietnia , i nie wiem co mam robic ide jutro na posiew, czy moga to byc objawy nowotworowe lub czy poodem moga byc czeste infekcje przeziebieniowe w zimie , dziekuje za odpowiedż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAMBLIE !!! W warszawie w laboratorium Felix zbadają pożądnie stolec na lamblie. To jedyne w polsce laboratorium w którympracownicy widzieli jak lamblia wygląda ! Reszta diagnostó to chłam prlowski ! Mamo nie spieprz życia dziecku i badaj w kierunku lamblii. Objawy typowe. Mi tak właśnie lekarze życie zmarnowali, chodziłęm ze sraczką 2 lata ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×