Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marcin

Laserowe usunięcie hemoroidów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin
Co myślicie o takiej metodzie i jak wygląda ona na tle innych metod np gumkowanie metodą barrona czy skleroterapia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
Miał ktoś z tym do czynienia, bo opinie na ten temat są różne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
Mam propozycje zabiegu połączenie dwóch metod laserowej i nakłucia, co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
Jeszcze raz podbije, co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kris
Witam, mialem 06.10.17 laserowy zabieg hemoroidow. Metoda polega na zamknieciu doplywu krwi do przerosnietych hemkow, u mnie stan byl 3-4, problemy w zyciu straszne.... Dzis 10.10 kombinuje jak tu oddac stolec, fakt przez 4 dni nie jadlem bo sie tego balem, ale trzeba to zrobic, przestalem brac srodki przeciwbulowe, odbut napuchniety i boli troche, ale po konsultacji wczoraj tak ma byc. Kontrola 12.10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kris
Witam Kupka wczoraj zrobiona, nie bylo zle, troche bulu w srodku 3-4h, ale wzglednie. Opuchlizna sie zmniejszyła, dzis 500km jade na kontrole.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
Kris, miałeś tylko zabieg polegający na metodzie laserowej tylko? Bo mi zaproponowano połączenie dwóch metod laserowej i nakłucia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
Witam, jutro mam mieć zabieg usunięcia hemoroidów polegający na połączeniu dwóch metod, nakłucia i laserowej. Co o tym myślicie? Jakie mogą być z takiego czegoś komplikacje? Chirurg powiedział, że zwieracz nie jest w ogóle ruszany podczas takiego zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
Jeszcze raz podbijam, wypróbowałem wszystko prawie co możliwe z apteki na hemoroidy, nic to wszystko nie daje, dlatego zdecydowałem się na zabieg, czy ta metoda którą będzie on robiony jest dobra?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
I znowu podbijam, bo jakiś spamer się produkuje we wszystkich tematach przez co mój uciekł na sam dół

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daniel
Witam Marcin chciałbym zapytać czy juz po zabiegu bo jestem umówiony na laserowe usuwanie 18.1 chciałbym wiedzieć jak szybko można wrócić do normalnego życia po zabiegu i jak duży jest ból gdyż aktualnie mieszkam za granicą i będę miał jakieś 10 dni urlopu po zabiegu później może wrócić chce się zorientować czy będzie to możliwe. Z góry dziękuję za informacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
Cześć, nie jestem jeszcze po zabiegu, planuje na 17 stycznia. Przełożyłem to na nowy rok, także nie wiem nic na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daniel
Powodzenia życzę napisz jak się będziesz czuł to jescze zdążę przeczytać i nastawić się psychiczne przed zabiegiem . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lena
Cześć, i jak po tym zabiegu? Jak długo dochodzi się do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daniel
Witam jutro idę na wizytę przed zabiegiem wiec będę miał jakieś informacje to, mam nadzieje ze Marcin coś napisze po zabiegu trzymam kciuki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Wizyta u doktora wskazana, tu znajdziesz zdjęcia chorób odbytu http://www.bolimnie.com/anatomia/odbyt-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość M
Ja miałem usuwany 3 stopień metoda rafaello.4 dzień biorę przeciwbólowe.pi pobycie w toalecie niestety boli.mam uczucie jakby mnie coś kulo i opuchnięty odbyt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maja
Czy zabieg był robiony w Warszawie? Możecie napisać gdzie? Kogo polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość M
Ja robiłem w Kriocentrum w Otwocku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość seris
W Warszawie to najlepiej do docent Małgorzaty Kołodziejczak, nawet ludzie z dalszych okolic do niej specjalnie przyjeżdżają bo jest naprawdę świetnym proktologiem. Jak coś przyjmuje w szpitalu św. Elżbiety na Goszczyńskiego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość John
Czwart dzien po laserze.... Boli, jade na ketanolu. Dzisiaj kryzys, tak jeszcze nie bolalo. Mam nadzieje, ze teraz bedzie juz coraz lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kris
Witam, dlugo mnie nie bylo tutaj.... Przypomne mialem w październiku 2017 laserowy zabieg polegajacy do odcieciu doplywy krwi do hemkow. Metoda najnowocześniejsza i droga, zabieg 4 tysie plus lacznie przed i po 4 wizyty po 200 zl, i dojazd do Wawy 500 km. Pierwszy miesiąc super, potem stan zapalny, no coraz gorzej. Jak sądzicie krew jak woda dojdzie predzej czy pozniej wszedzie, wiec hemki znow sie co róż powiekszaja, problemy z oddawaniem stolca, czasem krwawią. Nie jest jak przed zabiegiem, ale daje sobie pół roku i bedzie jak dawnie. Ide do lekarza zapisac sie na wizyte i moze gymkowanie, kiedys raz mialem i to zawsze sie polepsza na pare miesiecy. A na jesien chyba nie ma wyjscia i zrob trzeba co nalezy, chirurgiczne wyciecie.... cos najgorszego .... A ponoc laser mial mi pomoc nawet na 15 lat....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Świętokrzyskie  leszek
Mialem operacje laserowa 28.08.2017 r. Hemoroidy stopnia zaawansowanego. Oddawanie stolca to tragedia byla. Po operacji bol byl ale do wytrzymania. Stolec po 3 dniach. Troche sie pomeczylem ale teraz spokoj. Do calkowitego zdrowia doszedlem po ok. 2 tygodniach. Operacja w Kielcach. Jestem zadowolony z tego ze poszedlem na nia. Kasowo wygladalo to tak za operacje 2800 plus 3 wizyty po 150

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.