Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bół Barku,strzealenie


Gość Adriano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich . od około roku cały czas mam bol barku zwlaszcza gdy ruchu w tył i strzela mi . Dodam ze miałem slizga na motorze i uderzenie było . Ale odrazu po wypadku badałem i nie nie wyszło .jakies dwa miesiace temu robiłem rezonans i napisze tresc * odległość miedzy głową kości ramiennej a wyrostkiem barkowym łopatkinieco zmniejszona wynosi 7 mm . Staw barkowo-obojczykowy prawidłowy w badaniu MR.Sciegno m.nadgrzebieniowego o zachowanej ciągłosci ,w poblizu przyczepu na dl ok 10 mm o podwyższonym sygnale -cechy częściowego uszkodzenia . Płyn w kaletce podbarkowo-podnaramiennej. Ściegna miesni : podgrzebieniowego ,obłego mniejszego i podłopatkowatego oraz brzuśce tych mieśni bez cech uszkodzenia . W jamie stawu prawidłowa ilość płynu . W guzku większym kości kosci ramiennej kilka geod wielokosci do 6mm . Poza tym sygnał szpiku kostnego elementów kostnych prawidłowy . Chrząstka w stawie ramienno-barkowym prawidłowa. Obrąbek stawowy nieuszkodzony.Sciegno głowy dlugiej mieśnia dwugłowego ramienia o prawidłowym przebiegu i sygnale. . struktury doła pachowego bez zmian . Dodam ze byłem u Ortopedy i miałem juz jeden zatrzyk jakiś z naturalnym płynem i jedną blokade ale ból cały czas jest taki sam i strzela cały czas. Bardzo bym prosił o porade .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×