Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nieudany zabieg usunięcia tłuszczaka


Gość Nick

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Lekarz stwierdził miesiąc temu na USG że mam tłuszczaka (4 cm) w lewym pośladku bezpośrednio pod skórą i umówił mnie na termin zabiegu w swoim prywatnym gabinecie (nie jest to gabinet typowo chirurgiczny). Podczas zabiegu okazało się że tłuszczak jednak jest głębiej umiejscowiony i lekarz stwierdził że nie podejmie się w tym dniu jego usunięcia. Tłuszczak nie został usunięty ale mam ranę i 4 szwy na darmo. Lekarz stwierdził że rana musi się wygoić i potrzebny będzie kolejny zabieg (operacja) za kolejny miesiąc w Szpitalu. Proszę o odpowiedź czy działanie lekarza odnośnie wykonania i zaprzestania pierwszego zabiegu oraz przesunięcie terminu i miejsca wykonania jest czymś normalnym i prawidłowym ? Mam wrażenie że zostałem okaleczony na darmo (problem z chodzeniem, siedzeniem, pracą, napuchnięta rana, 4 szwy, blizna) a lekarz chcę aby rana się tak wygoiła żeby nikt nie zwrócił na nią uwagi za miesiąc w Szpitalu gdy on będzie wykonywał tą operację. Czy faktycznie między nieudanym zabiegiem a kolejnym musi być aż tak długa przerwa ? Proszę o podpowiedzi w tej sprawie gdyż mam wątpliwości co do prawidłowego działania lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×