Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uszkodzenie nerwu strzalkowego


Gość ANETA SYCÓW

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ANETA SYCÓW

Witam mam zasadnicze pytanie co moglo powodowac uszkodzenie nerwu strzalkowego i jak leczyc oraz jaka stosowac diete lub co wprowadzic do menu zywienia co pomogloby w regeneracji miesni i nerwu i moze masci .moja chistoria zaczela sie ponad pól roku temu zaznaczam iz cale zycie chdzilam w obuwiu na wysokim obcasie pewnego dnia doszlo do lekkiego skrecenia kostki które obiawilo sie bulem w tym obrebie bezwladem stopy lecz bez jakiego kolwiek opuchniecia. po pewnym czasie ból ustal ibylo wszystko w porzadku .nie zmienilam obuwia lecz po pewnym czasie bywalo ze po dluzszym spaceze dokuczal mi bol i dretwiala mi noga do kolana nie moglam isc dalej mósialam usies odczekac i dopiero po chwili moglam isc dalej.obecnie jestem pod kontrola neurologa ktory podal mi kompleks wit. z gropy B stosowalam i nic nie pomoglo masuje noge recznie w obrebie kostki lydki zewnetrznej ,mam uczucie w tych miejscach odretwienia i nie wiem co mam zrobic .Zlecono mi rozne bodania lecz jestem w 4msc ciazy i podobno nie moge podiac zadnej rehabilitacji .PROSZE O POMOC W TEJ SPRAWIE .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×