Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Gniecenie i pieczenie w żołądku przy wrzodach żołądka


Gość Aleksandra W

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aleksandra Wilczak.

Od kilku lat choruje na wrzody, robilam badania na helikobakter ktory jest dosc wysoki , przeszlam dwie kuracje antybiotykowe, po pierwszej bylo kilka lat spokoju, po drugiej juz wszystko wrocilo, od 4 lat codziennie rano biore Lanso Lek30, od miesiaca mam bole zoladka, ostatnio naduzylam troche lekow przeciw bolowych, ale konkretny bol zaczal sie miesiac temu po zjedzeniu miesa wolowego, od tego czasu mam gniecenie i pieczenie w zoladku, obawiam sie ze mam zatrucie, choc jem wszystko, to mam mdlosci i uczucie pieczenia, rok temu robilam usg i wszystko bylo w porzadku, czy rentgen zoladka pomoze w postawieniu diagnozy, mam 55 lat, waze 65 kg, nie spadam z wagi.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aleksandra.

Dziekuje za odpowiedz, przeszlam kuracje , bralam Duomox, Metronidazol i Lanso Lek 30, przez 7 dni, bol sie zmniejszyl ale mam uczucie jaky cos utkwilo mi w zoladku, nie mam mdlosci ani wymiotow, za to od ponad 10 lat zaparcia. Czy to oznacza ze kuracja nic nie dala i trzeba koniecznie wykonac gastroskopie i czy jest mozliwosc zrobienia jej w znieczuleniu. Jem normalnie , bol ktory zostal jest po jedzeniu taki sam jak i przed. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×