Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Stefan

Powiększony węzeł chłonny w lewej pachwinie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Stefan
Mój problem polega na tym, że mam powiększony węzeł chłonny w lewej pachwinie już od ponad 3 lat, rok temu byłem u lekarza chirurga, który zbadał to i powiedział, ze jak się bedzie nadal powiększał to trzebe będzie to wyciąć, na szczęście się nie powiększa, więc dałem sobie z tym spokój, ale mimo wszystko trochę mnie to trapi. Zauważyłem jeszcze dziwną rzecz, że po stosunku seksualnym, zaczyna mnie ten węzeł pobolewać, trwa to parę godzin i przestaje. P.S rok temu jak się badałem to wyniki OB i badanie krwi były prawidłowe, mimo tego powiększone węzła czuje się dobrze, mam apetyt, nie jestem osłabiony, nie tracę na wadze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
W pachwinie najczęściej występują powiększone węzły chłonne pozapalne (np. po zapaleniu dróg moczowych). Oczywiście węzeł chłonny taki można obserwować. Jednak jeśli występuje okresowy ból węzła chłonnego (np. po stosunku seksualnym) radzę w tej sprawie skontaktować się z lekarzem. Może w chwili obecnej występować potrzeba wycięcia węzła i poddania go badaniu histopatologicznemu. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.