Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Gulka w mosznie i opuchnięte jądro


Gość jacek_84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Od ok. 3 miesiecy mam w lewej czesci moszny mala kulke (wiem ze ten temat byl juz poruszany), ktora sie przesuwa i czasem ciezko ja zlapac - jest mala mniejsza niz ziarnko grochu.. Lewe jadro na czubku (zaraz kolo tej kulki) jest lekko opuchniete (nie wiem czy to najadrze). Spuchniety czubek jadra jest miekki nie twardy i jakby przylega do samego jadra. Siedzac nie odczuwam bolu tylko maly dyskomfort od czasu do czasu i jakby lekkie ukucie od czasu do czasu w obu jadrach. Stojac / cwiczac nie czuje nic. Bylem u lekarza i skierowal mnie do urologa. Bylem u urologa i powiedzial mi, ze to nic, ze ta czesc jadra moze byc powiekszona i ze to raczej nic groznego. Tej malej kulki nie mogl lekarz znalezc. Skierowal mnie na usg za 3 miesciace!? i badania krwi na markery rakowe. Czy to rzeczywiscie moze byc nic groznego, czy moge to tak zostawic przez kolejne 3 miesiace? Mialem badania robione na choroby przenoszone droga plciowa i nic nie wyszlo. Pierwszy lekarz rodzinny, do ktorego poszedlem dal mi antybiotyk ale nic nie pomoglo. Drugi lekarz rodzinny wydawal sie niezainteresowany i urolog tez wydawal sie niezbyt tym przejmowac. Czy mam sie nie martwic i to zostawic narazie czy lepierj szukac pomocy u jeszcze innego lekarza? Dzien przed tym jak to zauwazylem mialem zrobiony jeden zastrzyk z boldenon undecylenate (steryd weterynayjny), ktory mial byc pierwszym w cyklu. Przerwalem wtedy. Czy moge wznowic cykl z tym samym specyfikiem? Tydzien przed tym jak to zauwazylem mialem stosunek (w zabezpieczeniu) z nieznana partnerka. Czy moglem od niej cos podlapac (co nie wyszlo na standardowym badaniu chorob przenoszonych droga plciowa) a co moze powodowac ta opuchlizne? Prosze o rade czy mam sie tym nie przejmowac czy szukac innego lekarza? Mieszkam w UK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×