Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przelewanie i burczenie w brzuchu przy gazach i odbijaniu się


Gość 22 lata panikarz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 22 lata panikarz

Witam. Z gory dziekuje za wypowiedzi. Ostatnio dostalem krotkiego bolu- bylo to klucie w okolicy prawej czesci bezposrednio przy pempku. Ciagle, promieniujace, czulem je przy prostowaniu sie i glebszych oddechach. Bylem szybko u lekarza bo panikarz ze mnie. podczas ugniatania mnie, badania... nacisla za ktoryms razem i przeszlo od reki. od tamtej pory malo jem bulki maslane sucharki i wode. podejrzenie niby wyrostka lecz wykluczone. Badanie przez chirurga wykluczylo to. Badanie krwii w normie, mocz tak samo. CRP odpowedzialne z wyrostek 0,03. Od tamtej pory czuje caly czas przelewanie i burczenie w brzuchu, czasem gazy, w nocy budze sie po godzinie snu nie wiem czy przez to czy psychike i od razu bulgotanie byrczenie, poczatkowo pelnosc, lekkie gazy, niesmak w ustach, odbijanie, pulsowanie sporadyczne w roznych czesciach jakby jelit. Co to moze byc? wybieram sie prywatnie na usg brzucha, czy to cos da? pare miechow temu robilem test na pylori z krwii- negatywny. czasem czuje dyskomfort w roznych czesciach jelit lub klucie tez w roznych. przypominam ze te 3 dni prawie nic nie jem. pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×