Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przepuklina rozworu przełykowego a ból w okolicy żołądka


Gość Cierpiąca

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cierpiąca

Witam serdecznie i proszę o pomoc. Jestem kobietą, mam 31 lat. Od jakiś dwóch miesięcy dokucza mi ból żołądka. Na początku pojawiał się sporadycznie , potem przybrał na sile. Ból pojawiał się w trakcie jedzenia , musiałam przerywać posiłki, nie mogłam jeść. Potem bolało juz niezależnie od posiłku, jest to ból ciągły, tępy umiejscowiony w dołku za mostkiem. Wyraźnie czuję go w jednym miejscu, gdy dotykam miejsce pod mostkiem, boli mnie. Czasem mam wrażenie że promieniuje do klatki piersiowej, czasem do szyji. Leki IPP o podwójnej dawne nie pomagają. Przeszłam tez antybiotykoterapię - lekarz ogólny podejrzewał nawrót helikobakter , który stwierdzono 3 lata temu w gastroskopii. Leczenie nie przyniosło rezultatu. Wykonałam gastroskopię, która nie stwierdziła nic, prócz niewielkiej przepukliny rozworu, o której lekarka nawet nie wspomniała w opisie badania. Nie wiem co mam dalej robić, żadne leki nie pomagają, żołądek boli, dolegliwości wzmagają się podczas posiłku, potem przechodzi w ból głodowy, spożywam posiłek i znowu ból. Proszę o pomoc bo jestem wyczerpana, jakie badania wykonać jeszcze ? Lekarz ogólny wzruszył ramionami i wmawia mi że to przez nerwy. Ale może powinnam wykonać jakieś badania z krwi ? Tylko jakie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×