Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Natalia

Guz na piersi (na brodawce) u chłopca

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gosia
Witam, mój syn ma 12 lat i również ma guzka pod lewym sutkiem. Idę dzisiaj do lekarza zobaczymy co powie. Jednak po wszystkich wypowiedziach myśle ze to dojrzewanie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Halyna
mamy taki sam problem i dziś jesteśmy po USG. Diagnoza prawdopodobnie ropień . tylko co to znaczy ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ania
Mój 13 letni syn też ma zgrubienie na lewym sutku. Trochę się niepokoję, ale dużo chłopców tak ma i jest to związane z dojrzewaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość YaKub
Ten guz, kulka na brodawce sutkowej jest naturalny, wielu chlopcow ma taki problem. Tez w wieku 12 lat mialem taki problem. Tez sie balem ale po jakims czasie to zniklo. Polecam takze zajsc do jakiegos lekaza ( napewno wie wiecej niz ja). Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kuba
Dzień dobry, mam 11 lat i wyczuwam mały guzek na lewej piersi średnicy ok. pół cm. Boję się trochę, bo wyczytałem, że to może być ropień. Co prawda uspokoiłem się czytając komentarze... do lekarza jednak nie zamierzam iść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotr
Hej mam 12 lat i wuczulem na obu piersiach guzki wszysty piszą ze mają na jednym czy to jakas różnica prosze pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zosia
Witam mój syn 11 letni ma pod sutkiem małe zgrubienia i wyciek co to może być czy to coś poważnego czy poprostu dojrzewa i troszkę boli proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bartosz
Witam ma 12 lat i dziś zauważyłem mały guzek w piersi na prawej.Czy to objawy okresu dojrzewania,mam iść z tym do lekarza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Robert

Siemka mam guzka takiego w lewym sutku lekko dotknięty boli ale to chyba znika wiecie coś? Pliz powiedzcie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamil

Nie ma czego się bać, jakieś pół roku temu pojawiło mi się to na prawym sutku i lekarz powiedział że to ustąpi samo i że to proces dojrzewania. Po jakimś czasie to się tak jakby "spłaszczyło" i już tego nie czuć. Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jakub

Jestem chłopakiem mam prawie 13 lat i mam podobny problem. 

Małego guzka pod lewym sutkiem.  Jest on umiejscowiony dokładnie pod nim.  Widziałem odpowiedzi innych i mam nadzieje że to jest normalne w okresie dojrzewania. Prosił bym o jakąś konkretną odpowiedz.  Z góry dziękuję 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kuki
W dniu 13.08.2011 o 15:59, Gość Adrian napisał:

Witam. Mam 14 lat. Jakoś tydzień temu przez lekkie muśnięcie na lewym sutku wyczułem mały guzek. Boli tylko jak się mocno przyciśnie lub lekko muśnie. Guzek się nie zmienia. Czy to zniknie? Powiedzieć o tym mamie i iść do lekarza?

Też tak miałem to normalne. Guzek zniknie a następnie pojawi się 2  na 2 sutku to naturalne zjawisko spokojnie nic ci nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marek

Syn, 14l, poskarzyl sie kilka dni temu na wyczuwalny guzek pod prawym sutkiem. Lekarz zrobil USG i stwierdzil, ze to skutek dojrzewania. Na wszelki wypadek zalecil MRI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.