Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Tępy ból jądra a skręt jądra w przeszłości


Gość MichałXYZ

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MichałXYZ

Witam, mam 21lat. Około 6 lat temu dostałem skrętu lewego jądra - odkręcane operacyjnie. Przy okazji wykryli mi żylaki powrózka nasiennego - nie były jakieś duże, ot średnie. Decyzja o leczeniu/bądź nie została pozostawiona do wyboru - powiedziano mi że można z tym żyć i nie musimy tego teraz leczyć. Żylaki się powiększyły - lecz nie sprawiały żadnych dolegliwości/bolesności. Jedyne co było zauważalne to dość wyraźne większe lewe jądro i wyczuwalne żylaki ręką. Wczoraj zaczęło mnie lekko kłuć to jądro. Nie stale - co kilka/kilkanaście minut lub nawet co godzinę. Nie był to ból uciążliwy - jedynie nieprzyjemny. Wizualnie jądra się nie zmieniły, jakie były takie są, żylaki wyczuwalne na całym lewym jądrze, brak bolesności przy dotyku, oddawaniu moczu itd. Objawy dzisiejsze mogą być już mniej obiektywne bo się naczytałem różnych rzeczy a wiadomo jak to bywa. Generalnie dziś kłucie ustąpiło, mam jednie tępy lekki ból i uczucie ciężkości(?) lub czegoś w tym stylu. Oprócz tego mam już *przewidzenia* że lekko mnie boli pachwina czy dół brzucha. Pragnę też nadmienić że w ostatnich dniach zacząłem ćwiczyć zdecydowanie więcej niż kiedyś. Pomocy. Co to może być? Nadmienię że mam już na jutro umówioną wizytę u urologa, jednak chciałbym wcześniej też usłyszeć coś od was. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×