Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brak mazi stawowej w kolanie


Gość shaki

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 14 lat. Od dwóch lat dokuczają mi bóle kolan. Ostatnio wykryto u mnie brak mazi stawowej w kolanach, co jest przyczyną tych bóli. W jaki sposób można to wyleczyć? Czytałam o zastrzykach. Czy gwarantują one, że w przyszłości nie trzeba będzie ich powtórzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wykryto u mnie brak mazi w stawach kolanowych, co jest przyczyną bóli kolan. Lekarz zaproponował mi zastrzyki, gdyż tabletki, które przepisał, nie pomogły. Biorę również glukozaminę, ale niestety bez efektów. W jaki sposób można to wyleczyć? Czy jest coś jeszcze oprócz zastrzyków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 17 lat. I od kilku lat zmagam się z tym samym problemem z kolanami ( brak mazi stawowej ) Dostawałam już leki na uzupełnienie mazi stawowej w kolanach dało mi to minimalną ulgę na jakiś czas potem skierowano mnie na rehabilitację, które również nie przyniosły mi większych rezultatów. Następnym krokiem były właśnie zastrzyki. Na obydwa kolana dostałam po 3 zastrzyki Mało mi to pomóc na co najmniej 3 lata lecz no jednak nic mi z tego nie pomogło lecz u każdego to inaczej działa u innych pomaga i problem z kolanami znika a u innych to nie pomaga :) Teraz czekam na rezonans dzięki któremu w szczegółach lekarz stwierdzi co jest z tymi kolanami i rozważy opcję operacji :/ Więc konkretnego leczenia na kolana nie ma bo u każdego działa co innego u jednych pomogą leki u innych rehabilitację u jeszcze innych zastrzyki a u nie których nic nie pomorze więc różnie to bywa ale bądź pozytywnej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×