Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Gładka zmiana skórna na żołędzi penisa


Gość Robert W

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie po długiej przerwie. Niestety nic od ostatniego wpisu się u *mnie* nie zmieniło. Chciałem tylko nadmienić że mam zaklepaną wizytę u dermatologa. Co prawda to dopiero za jakieś 2 m-ce. Czekam cierpliwie i jak tylko wizyta się odbędzie zaraz podzielę się informacjami. Pozdrawionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc zrobiłem badania na Chlamydię (Chlamydia trachomatis) z krwi (koszt 80szł po 40zł za IgG i 40zł za IgM) I wyniki są pozytywne, chyba pozytywne bo wyglądają tak: Chlamydia trachomatis Przeciwciała w kl. IgG *2 RU/ml Chlamydia trachomatis Przeciwciała w kl. IgM 0,12 RATIO Powtórzyłem raz jeszcze na HIV oraz Kiłę i tam gdzie w Chlamaydii mam liczby 2 oraz 0,12 w HIV i Kiła mam *ujemny* Czyli wygląda na to że mam chlamydię i moje wypryski sa nią spowodowane, prawda? może ktoś mi to potwierdzić? we wtorek mam wizytę u Urologa, ale teraz jak mam wyniki to tylko formalność????? A tak nawiasem mówiąc to SPAWEK gdzie Ty robiłeś te badania że aż tak dużo Cię skasowali? Ja robiłem w *Diagnostyce* u w mnie w mieście przy szpitalu jest coś takiego, bo jak mi się to zaczęło to moja Pani dermatolog pierwsza proponowała mi badanie Kiły u siebie w przychodni po 70zł a w Diagnostyce kosztuje to bodajże 10zł... a Chlamydia kosztuje tutaj pełne spektrum tak jak pisałem powyżej 80zł, chodź pewnie wystarczyło by badanie IgG do potwierdzenia za 40zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita Panowie, Po wielu wieeelu badaniach , wizytach u * najlepszego Urologa * mi rowniez jak narazie nie jest nikt wstanie pomoc w problemie podobnym do was. Mam zmiane skorna na zoledziu w postaci malej innego koloru łatki, ewentualnie kleksa? jest jasniejsza niz kolor zoledzia. Panowie proponuje poczatkowo zbadac sie na HPV koszt 130zl na obecnosc plus drugi koszt 120 zl na wtypowanie konkretnego wirusa badz wirusow. Mi zaden lekarz nie powiedzial ze to wlasnie wina HPV ALe jakos...sam nie wiem co powiedziec jestem zly zly zly i bez sil. Porcja witamin codziennie zdrowe jedzenie duzo wazyw i dodatkowe wizyty, niestety to nas czeka ale jeszcze raz , zrobcie badania na HPV !! Czekam na info od was, Pozdroweczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam coś podobnego. Zmiana skórna od ok 8 miesięcy, na poczatku mała po kilka miesiącach powiększyła się do ok 1 cm i nie rośnie. Nie boli nie swędzi nic się z nią nie dzieje. W tym momencie jest koloru takiego samego jak skóra na penisie ale jest wyraźnie odznaczony obrys tego czegoś ( jak plama) Mieszkam w UK byłem w przychodni seksualnej na początek u urologa. Wszystkie badania zrobione na miejscu hiv hpv chlamydia itp Wszystko w normie. Lekarz stwierdził że to może być Liszaj Płaski. Może on się utrzymywać na żołędzi nawet do 2 lat bez żadnych dodatkowych oznak. Przepisał mi klotrimazol i wizytę kontrolną u dermatologa.Dzisiaj byłem w szpitalu u dermatologa który stwierdził że to raczej nic złego i trzeba poczekać jeszcze ok 6 miesięcy lub chciał na miejscu zrobić mi biopsję żeby dowiedzieć się dokładnie co to jest. Niestety oczywiście stwierdziłem że poczekam jeszcze 6 miesięcy. Jeśli nie zniknie to idę na biopsję ponieważ może to być zmiana rakowa. Bardzo mała szansa na to ale lepiej sprawdzić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie piszę ponieważ ja też miałem taką plamkę na napletku i bardzo mnie to stresowało a nawet podcinało psychicznie .Korzystałem z tego forum i czekałem aż ktoś w końcu coś znajdzie na tą dręczącą mnie plamkę. I końcu dziś mogę wam napisać że moje życie się odmieniło i jestem bardzo szczęśliwy ponieważ plamko znikła a miałem ją około dwóch lat . Po stosowaniu KOLAGEN NATURALNY SILVER firmy COLWAY plamka znikła . Moje leczenie trwało dosłownie półtora tygodnia , kolagen kupiłem na Allegro w opakowaniu 50ml za 150 zł a byłem w stanie oddać majątek byle się tego pozbyć naprawdę polecam. Pozdrawiam Tomek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także należę do tej grupy... mój problem ciągnie sie latami. Zaczęło sie jeszcze za nastolatka. Odwiedziłem kilku dermatologów, ostatni dawał największe nadzieje, ale zastosowana kuracja skoczyła sie jak zwykle. Po około 4,5 dniach stosowania sterydowej maści objawy znikają. Ale po około tygodniu od odłożenia maści objawy powracają... mam 3 dzieci, stała partnerkę i ten cholerny problem. Dajcie znac czy komukolwiek udało sie zwalczyć tę dolegliwość. PoZdrawiam Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chyba udało mi się znaleźć rozwiązanie tego problemu. Po tygodniowym stosowaniu maści elocom 1 mg/g zmiany praktycznie znikły, są już praktycznie nie zauważalne :P Będę stosował jeszcze tą maść przez jakieś 2- tyg aby być pewnym że te zmiany nie powrócą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AREK ale man nadzieje as nie jestes spamerem forumowym co pisze płatne opinie? Ja stosuje maść z rumianku. Mam wrażenie, że to dziadostwo bardzo powoli schodzi. Tylko w takim tempie to kuracja będzie chyba trwała rok. Daj znać koniecznie jak z tą maścią wyszło i wielkie dzięki za podzielenie się informacja. Przetestuje na sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosowałem primafucort stosowałem clotrimalum kiedy była poprawa i praktycznie nie było śladu to codziennie po kąpieli nieraz 2 dziennie stosuję provag żel jest to dla kobiet ale na naszym grzybku pod skórą się fajnie sprawdza łagodzi narazie nie ma nowych przebarwień nie rozwijają się bakterie beztlenowe. Polecam provag żel! Do 30zl w aptece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co do nawotów grzybicy żołędzia ,clotrimazolum urolog kazał wysmarować całą tubkę 2x dziennie następna tubke 1 x dziennie mimo ulotki ze do 4 tygodni można stosować. Leczenie całkowite nawet 1.5 m-ca Ważne by mieć osobny ręcznik frotowy do wacka i do wycierania. Pościel po praniu mocno wyprasowac w celu zabicia zarodków grzyba to samo z recznikami i bielizną. Jeżeli macie partnerkę partnerka musi też się zbadać i mimo że ni występują u niej objawy to ważne jest leczenie krzyżowe czyli dwojga ludzi by to kompletnie wyeliminować Wytrwania panowie i będzie dobrze :) uwaga na bubliczne toalety baseny sauny itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo jak Ty. Znany profesor z Poznania najpierw przepisał mi 3 maści i brałem Urovaxum bo myślał że to może od długiego zapalenia układu moczowego. Niestety nie pomogło i dzisiaj na wizycie powiedział że muszę zrobić biopsje. Jeśli ktoś miał niech rzuci jakieś info jak to wygląda i co z wynikami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×