Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Gładka zmiana skórna na żołędzi penisa


Gość Robert W

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Młody123456

Byłem u dermatologa - wenerologa przepisał mi silny antybiotyk raz dziennie dodatkowe tabletki i maść i powiedział że po tygodniu takiej kuracji powinno na pewno zejść. A mam stosować 2 tygodnie żeby to całkowicie usunąć z organizmu i żeby to już nie powracało. Za tydzień w piątek mam kontrolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po długiej przerwie.

Mój problem niestety nie został rozwiązany, ale chciałem się podzielić informacją na temat kremu, który został mi przypisany przez dermatologa. Krem nie jest sterydowy, co ważne przy częstym i długotrwałym stosowaniu gdy zmiany skórne często nawracają. Krem ten głównie stosuje się przy łuszczycy, ale może też pomóc w przypadku Balanitis Circinata.  Nazwa kremu to Elidel, nie wiem czy w Polsce jest on pod taka samą nazwą i nie wiem czy jest na receptę bo ogólnie nie jest tani. 

To tyle ode mnie. Mam nadzieję że komuś to pomoże.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sprawa jest przegrana i nie do namierzenia, u mnie się to ciągnie parę lat. U mnie w okolicy zjeździłem chyba wszystkich dermatologów w okolicy, byłem w szpitalu klinicznym pare dni i nic. Miałem robiona biopsję z tej zmiany "wielo warstwowe zapalenie" lekarze robią wielkie oczy jak to czytają. U mnie się to pojawia i znika w różnych przedziałach czasowych. Potrafi przez parę miesięcy nie być żadnej obrączki a później przez parę dni lub miesięcy mam jedną lub dwie obrączki. Ogólnie leczą mnie na liszaj płaski, zmiany na skórze mi znikły ale z paznokci już nie. Biorę metotrexat w tabletkach i różne maści sterydowe jak pokażą się zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam taki problem ze ja na penisie mam obrzęki i schodzi skóra czasem swędzi a czasem nie i nie chce to mi zniknąć a wstydzę się iść do dermatologa i pokazywać mu penisa POMOCY!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×