Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Michał

Po stosunku czy masturbacji chce mi się sikać

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał
Nie wiem co to jest, więc... Po nie każdym stosunku/masturbacji bardzo chce mi się sikać. Więc idę załatwić potrzebę ale.. nie mogę jej załatwić do końca! Wylatuje to co ma wylecieć ale dalej chce mi się siku ! Potem odczuwam straszny ból! Pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej udać się do urologa i ewentualnie wykonać badanie usg. Być może to zapalenie pęcherza lub powiększony gruczoł krokowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia
Ja też tak mam chce mi się siku ale nie odczuwam żadnego bólu!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marek
Mam dokladnie to samo! Ale odkrylem, ze jesli sie nie wysikam przed stosunkiem/masturbacja, to potem bedzie mi sie chcialo sikac, ale nie bedzie to bolalo/pieklo. Natomiast jesli sie wysikam przed, to po stosunku tez mi sie bedzie chcialo sikac, lecz bedzie to zwiazane z bulem/pieczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zzZZZzzz
Mam identyczny problem i nie wiem co to jest?? Wszystkie objawy są IDENTYCZNE. I też zauważyłem że jeśli ma się pełny pęcherz po to, to później mniej boli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mnwzn
Niestety ale mam również to samo i nie wiem co mam z tym zrobić i czy jest to normalne nie można przez to spać :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rok sie tam mecze
Normalne to nie jest chłopaki musimy isc do Urologa i tyle co zrobic. Ja to nie tylko tak miewam ja ciagle praktycznie czuje ze mocz mam w środku porażka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość xxx
Po mimo tego,że jestem dziewczyną,mam dokładnie to samo, Dzisiaj w nocy nie moglam spac i 6 razy chodzilam do lazięki się wysikać!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamil
Mam dokładnie to samo. Gdyby, to było jakieś zapalenie, to zapewne miałbym tak cały czas. A mi się zdarza od czasu do czasu. Powiedzmy raz na miesiąc, może dwa. Po prostu po stosunku, cały czas czuję potrzebę oddania moczu, a to tego ból/pieczenie w środku. Jest to strasznie nie przyjemne, przechodzi jakoś w ciągu godziny od stosunku. Jeśli ktoś zna przyczynę, czy był u urologa, to proszę żeby napisał o co w tym wszystkich chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość damian
to jest nadwyrężenie pęcherza.a dokładniej jeżeli przed orgazmem chce się siku to trzeba zrobić bo po orgazmie to już jest nadwyrężenie i jest ból i straszne pieczenie i cały czas chce się siku....wzielem to z własnego doświadczenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dami.
Mam tak samo. Ale to chyba jest normalne, u chlopakow. . .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mateusz
Mam to samo, lecz mi pomaga co innego . Ja wkładam penisa do ciepłej wody na kilka min i ból mija Odczekam potem około 10 min i idę sie odlać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość xde4
mialem dokladnie to samo to sa jakies takie bakterie przez je was piecze radze sie wybrac do urologa lub nakladac maczke ziemniaczana na czlonka pomaga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bartek
To jest zapalenie pęcherza, posiadacie pewne bakterie które cyklicznie - co jakis czas dają o sobie znać(mi np raz na miesiąc przez 3 dni). Pijcie dziennie po conajmniej 3 litry wody a po 1-2 miesiacach objawy zupełnie znikną. Wydaje mi się że działa to na zasadzie wypłukania. Stosowane na własnej osobie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość paweł
no ja niestety mam to po stosunku , że tak czy tak musze sie wysikać... czasami bolą jądra ale rzadko to się zdarza. to nic innego jak choroba pęcherza , ale może być też infekcja :) każdy ma penisa , ale nie każdy musi mieć tą samą dolegliwość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamil92
Mógłbyś zauważyć,ale piszą tu dziewczyny też,więc jedyne co pozostaje to coś z pęcherzem a nie z penisem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Leo
parcie na pecherz u facetow po stosunku jest normalne. W ten sposob organizm oczyszcza pracie z bakteri ktore mogly sie dostac po stosunku do penisa. Dziwi mnie tylko towarzyszacy bol. Pobolewanie jader po stosunku a przewaznie po kilku w krotkim odstepie tez jest normalne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość you
ja zawsze korzystam przed seksem a potem nie muszę siusiu poprostu zmuszam się do sikania a czasem robię na komende siiiiiisiiiiii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość juju
Jestem dziewczyna i mam tak ze po masturbacji juz jakis tydzien nie moge sie dokonca wysikac. Bardzo piecze, niewiem co mam z tym zrobic bo moze to byc zapalenie pecherza. Moze pojsc do lekarza i sprawdzic o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lolo
Nie wiem po jakiego chuja wypowiadają się tu osoby co gówno wiedzą ale lux. Problemy z wydaleniem moczu po stosunku czy masturbacji jest w 100% normalny :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość a6
Tak mogą wyglądać choroby penisa http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Użytkownik Gerwazy

Ja też tak mam :-( to jest wkurzające szczególnie przed snem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.