Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Po stosunku czy masturbacji chce mi się sikać


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie (nie wiem jak działa w przypadku pań) ja osobiście zauważyłem że podczas gdy pójdę się wylać przed stosunkiem lub przed masturbacja to wtedy po stosunku mam uczucie że chce mi się znów lać. Wyleje się trochę i zaczyna boleć i (pozostaje uczucie że powinienem dalej stać i sikać lecz leci delikatnie krople.) 

A teraz rozwiązanie problemu. Nawet gdy chce mi się lać przed stosunkiem nie robię tego i nikomu tego nie polecam bo w momencie kiedy pójdziecie się wylać przed stosunkiem to będzie was piekło etc czy będziecie znów w toalecie Po stosunku. Także jedynie POLECAM IŚĆ SIĘ WYLAĆ PO STOSUNKU!! JEST TO KLUCZ UŻYWAM TEGO ZA Każdym razem i czuję się wspaniale po udanym seksie bez żadnych boli czy stania w kiblu przez godzinę.... Pozdro chłopaki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam ciągle, że po masturbacji chce mi się sikać i uważam to za normalne, a ogólnie to zauważyłem, że często powodem tego pieczenia u mnie jest to, że jak chce mi się szczać i se zwale, albo czasami jest to w tedy kiedy przed masturbacją się wyszczam. Ale myślę że też powodem tego pieczenia u mnie jest wypicie zbyt dużo np. słodkiego napoju (przez co często do łazienki latam) i masturbowanie się (w sumie to zawsze mnie piekło tylko w tedy jak tak pomyśleć). Ale jak tak mnie piecze to często chodzę do łazienki no i oczywiście nadal piecze w tedy po prostu robię tak, że wstrzymuje mocz pomimo fałszywego uczucia potrzeby i czekam aż przestanie mnie piec i w tedy czekam jeszcze parę minut dla pewności i idę do łazienki załatwić potrzebę a po załatwionej potrzebie przestaje mnie piec (przynajmniej tak u mnie to działa)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×