Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Małe jądra po wodniaku i stulejce przy skrzywieniu penisa


Gość Bartek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam całkiem przypadkiem trafiłem na to forum i myśle że w końcu ktoś mi pomoże. Otwieram sie całkowicie wiec mam nadzieje że ktos mi pomoze lub doda mi sił bym mógł dalej lepiej funkcjonowac, a więc juz od dłuzszego czasu mam zamiar udac sie do specjalisty ale się wstydze. Mam 20 lat i wydaję mi sie ze mam za małe jądra koło 3 cm byc moze ta anomalia jest spowodowana tym, że w dzieciństwie miałem wodniaka, stulejkę, a także przepuklinę. Czy można je powiekszyc ? a moze jakies implanty ? Moim drugim także dużym zmartwieniem jest utrzymanie wzwodu a takze krzywizna tzw. banan mimo, że moj Penis jest dośc duzy 19 cm to cały urok pryśnie gdy Kobieta zobaczy tak małe jądra i w dodatku krzywego miekkiego penisa. Niewiem sam co mam robic tego jest za dużo moze nie jestem stworzony do populowania moze powinienem zostac księdzem ?! heh Bardzo źle się z tym czuje!!! i mam myśli samobójcze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Przede wszystkim powinieneś przełamać wstyd i udać się na wizytę do specjalisty urologa. Lekarz oceni prawidłowość budowy narządów płciowych. W razie stwierdzenia nieprawidłowości specjalista wdroży adekwatne do problemu postępowanie. O swoich problemach możesz również porozmawiać z psychologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze myśli samobójcze wybij sobie z głowy kolego. Po drugie nie ma się co wstydzić lekarzy specjalistów nie bawią takie sprawy jak na przykład to że ktoś ma mniejsze jądra niż powinien. Po trzecie jeśli nie daje Ci to spokoju, udaj się do specjalisty, on powie co i jak. Po czwarte możesz być dumny że masz taki rozmiar a nie inny, sprawdź sobie jaka jest średnia Europejska dla poprawy humoru. pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×