Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krwawiące krosty na pośladkach


Gość Maciej

Rekomendowane odpowiedzi

Dość często na moich pośladkach pojawiają się różne krosty. Normalnie w żaden sposób nie bolą i nie przeszkadzają, ale czasem gdy są większe i spuchną bolą podczas siedzenia (gdy są uciskane). Rzadko (choć mam wrażenie, że ostatnio coraz częściej) pojawia się z takiej krosty niewielkie krwawienie lub jakaś wydzielina. Poprzednie krwawienie było około miesiąca temu. I mimo, że nie było jakieś intensywne, wręcz bardzo bardzo lekkie, to jednak trwało prawie cały dzień. Dziś znowu sytuacja się powtórzyła (i mam wrażenie, że z tego samego miejsca), gdyż obudziłem się z rana z plamą krwi o średnicy około 3 cm na piżamie i prześcieradle. Mam 19 lat. Może jakiś związek ma z tym to, że prowadzę bardzo siedzący tryb życia przez co pośladki są ciągle uciskane. W każdym razie niepokoi mnie to i bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej nie martw się tym, mam to samo od wielu lat. Nie chodzi tu o żadne uczulenie, czy zakażenie. Jest to normalne, wiele osób ma tak samo jak ja czy ty. Jedni mają krosty na plecach inni na twarzy a jeszcze inni na posladkach *) Jeśli jednak nie jesteś przekonany co do mojego tekstu, lub co do tych krost udaj się do dermatologa.. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×