Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ropiejący odcisk na stopie i odleżyna na pięcie


Gość Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Postaram się opisać swuj przypadek krutko i zwięźle,około rok temu mniałem prubę smobujczo potpaliłem sobie nogawkę od spodni tj.lewa noga tak że lewą nogę mam cało popażoną ale nie o tym chciałem.Około mniesiąc puźniej zrobił mnie sie na stopie lewej odtcisk i jest on barzo bolesny był on jusz raz wypalany ale nic sie nie poprawiło(było około tyg. poprawy),ale puźniej na nowo zaczeły sie bóle cały czas ten otcisk mi ropieje i bardzo mnie boli i tu pojawja się moje pytanie co ja mam robić?chce jeszcze powiedzieć że mniałem dziś konsultacje chirurgiczną i doktor stwierdził że on mi nie pomoże bo nie jest to sprawa chirurga a dermatologa czy to prawda?wracając do odleżyny mam jo o wtedy kiedy i otcisk długo ona mi się goi jest ona na pięcie szczeże mówiąc to mam tam małą dziure tesz chciałem prosić o poradę. Podaje swuj adres mejlowy tj.tdf.2ps@interia.pl oraz nr kom tj.514972533 prosze rade bespłatnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Jeśli to rzeczywiście odcisk to zazwyczaj takie odciski można usunąć chirurgicznie czyli zabiegowo (usunąć przez wycięcie). Co do owrzodzenia na pięcie leczeniem powinien zająć się dermatolog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×