Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Grzesiek

Naderwane wędzidełko przy stosunku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzesiek
Witam, Dwa dni temu podczas stosunku ze swoja partnerką naderwałem wędzidełko, ok.1mm. Chciałem zapytać czy powinienem się z tym koniecznie udać do lekarza, a jeśli nie to po jakim czasie będę mógł uprawiać znowu seks. Nie czuję tam już bólu, bolało tylko przez ok. 1 dzień po stosunku. Teraz tylko kiedy dotknę tego miejsca odczuwam lekkie pieczenie. Czy możliwe jest dalsze nadrywanie wędzidełka, a jeśli się już tak stanie to co wówczas mam robić. Do czego właściwie służy to wędzidełko prócz przytrzymywania napletka? Czy kiedy udam się do urologa poradzi coś na to? Ponoć niekiedy potrzebny jest zabieg i to sprawi, że w przyszłości nie będzie już takich problemów. Chcę tego wszystkiego uniknąć, czekam na jakąś radę. Z niecierpliwością oczekuję na odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej udać się do chirurga urologa. Oczywiście może dojsć do dalszego naderwania i zerwania wędzidełka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bartosz
Miałem taki sam przypadek co przyczyniło mi9 się do powstania stulejki. Radzę jak najszybciej udać się do urologa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa, napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.