Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Robo

Bolesne i twarde zgrubienie na sutku po wykręceniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Robo
Witam serdecznie Panie doktorze. Mam 22 lata jakieś 2 miesiące temu mój kolega po pijaku *wykręcił* mi sutki, przez tydzień niby wszystko było ok. Po tygodniu zaczął mnie boleć lewy sutek, następnie wyczułem małe zgrubienie ( takie jak mają młodzi chłopcy w okresie dojżewania ) teraz jest on wielkości prawie całego sutka i od 2 tygodni raczej się już nie powiększa. Oczywiście jest bolesny i twardy w dotyku. Nie wiem czy to coś poważnego ( początkowo myślałem że nie, jednak teraz zaczęło mnie to niepokoić ) i do kogo z tym się udać. Mam nadzieję że wie Pan co to może być oraz czy jest to niebezpieczne. P.S. Z góry bardzo dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno mi określić co to może być bez bezposredniego badania. Może w czasie urazu doszło do wytworzenie krwiaka, który uległ zwłóknieniu lub też doszło do jakiegoś miejscowego stanu zapalnego. Najlepiej w tej sprawie trzeba by skonsultować się z chirurgiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Robo
ok dzięki za odpowiedź w takim razie muszę iść jutro do lekarza po skierowanie :) Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie się moim problemem Aha jeszcze jedno mam nadzieję że tego nie usuwa się operacyjnie bo wolałbym być tak samo *ładny* jak przed leczeniem :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Niestety jeśli to będzie zwłókniały krwiak być może niestety będzie konieczne leczenie operacyjne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Robo
No to super :( Ok dzięki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotr babintez
To niech ci tak dalej wykręca sutki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotr Sokołowski
Wykręcanie sutow nie boli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Batman
Jak cię boli bo wykręceniu sutków mówisz natychmiast pójść do lekarza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.