Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nierówna wysokość jąder, wypukłe jądro i ból jądra promieniujący do krzyża


Gość Staszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam problem z prawym jądrem - nie wiem dokładnie kiedy to sie stało - ale podniosło się do góry,jest znacznie wyżej od lewego jądra i jest jakby bardziej wypukłe.Wcześniej się tym nie przejmowałem,bo wyczytałem gdzieś,że rozmiar jąder i pozycja niżej/wyżej nie ma znaczenia i że jest to normalne.Ale od niedawna dokładnie od tygodnia mam dodatkowy problem - 5 dni temu zainteresowałem się bliżej tej sprawie gdyż zacząłem odczuwać dyskomfort w rejonach prawego jądra i badając swoje jądra dostrzegłem różnice w odczuciach dotykowych,mianowicie gdy delikatnie pukam palcem w prawe jądro ból promieniuje po nasieniowodzie do okolic krzyża a słabiej ten ból czuje w samym jądrze,w lewym na odwrót - przede wszystkim czuć jądro,a promieniowanie nie sięga krzyża.Tamtego dnia zaniepokoiła mnie ta sytuacja i postanowiłem sie zmasturbować,żeby zobaczyć czy wszystko jest OK - jak postanowiłem tak zrobiłem - wytrysk był mizerny,oddałem jeden strzał a reszta poprostu wypłynęła.Byłem tego dnia przeziębiony - przez 3 wcześniejsze dni gorączkowałem.Od tamtego dnia postanowiłem przeczekać przeziębienie,pomyślałem,że w tym leży przyczyna.Dzisiaj tj.21 marca,postanowiłem znowu się zmasturbować i przekonać się czy była to wina przeziębienia.Otóż znowu oddałem jeden strzał a reszta wypłynęła jeszcze słabiej niż poprzednio,podczas wytrysku poczułem mrowienie w stopach a po wytrysku zaczął boleć mnie prawy bok i okolice krzyża,ból silny nie był,ale odczuwalny - przez cały dzień nachodziły mnie te bóle. dodam,że to nie jest konkretnie ból jądra - jest to jedynie dyskomfort w okolicach tego jądra - w okół jądra/pachwinie. Co mi jest? Dodam,że mam 17 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×