Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzki na jądrach


Gość Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! ostatnio 5-6 dni bolały mnie jądra na dzień dzisiejszy praktycznie bólu nie odczuwam. Byłem u chirurga który nic nie wykrył, powiedział że tak to jest u aktywnej młodzieży mam niespełna 17 lat wykryłem guzki(?) aby nie tłumaczyć bez sensu wykonałem prosty rysunek , na brązowo zaznaczyłem miejsce guzków ... ułożone są bo obu stronach równolegle idealnie w tym samym miejscu : http://img853.imageshack.us/i/jdro.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro chirurg nie zauważył nic niepokojącego w jądrach to zapewne wszystko jest w porządku. Takie niewielkie uwypuklenia na jądrach mogą się zdarzać i nie wskazują na jakąś patologię. Ewentualnie można jeszcze w tej sprawie skonsultować się z urologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcinek

Heh Chłopaie :D Mi to wygloda na Najądrze Bo to nie tylko zylko prowadzi do Jodra ale Jest Zylka prowadzi do takiego Kapelusza Ktorsy jest polozczony z jadrem *D Wpisz Sobie na google: Najądrze to zobaczysz Soryy za Ortografie *D Ale Jutro Kupóję Okulary*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wczoraj u mojego narzeczonego zauwazyłam kulke wielkości 2 cm na górnej części jądra lewego. Twierdzi ze nic go nigdy nie bolało i ma juz to od dość dawna. Mówi też ze od czasu cwiczeń na siłowni zauważył tą kulke i ze wtedy troszke bolały go jadra w sensie podbrzusze..co robić jak mu pomoc i przede wszystkim czy to cos grożnego prosze o pomoc w tej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 16 lat, za cztery msc 17.Problem polega na tym ze na lewym zarowno jak na prawym jadrze mam guzki(?) Znajduja sie one pomiedzy nasieniowodem a jądrem.przy lewym jadrze to cos ma srednice ok.10mm a przy lewym 5-7mm. W sumie to te guzki mam od poltora roku albo i dluzej. Dodatkowo mam jeszcze chyba zylaki powrozka nasiennego poniewaz me nasieniowody przy lewym jajku sa grubsze i twardsze czasami od tych po prawej stronie. Oba jadra sa tej samej wielkosci, raczej mnie nie bolą, jednak te grube nasieniowody mnie bolą i przez nie mam uczucie dyskomfortu. Jezeli przy tych zylakach wystepują te guzki lub co to tam jest to jest ulga, jednak gdy sie okaze ze to rak to z leksza przekichana sprawa....tak wiem mam isc do lekarza i to zrobie wiec mi tego nie piszcie. Jeszcze pytanie czy moze ktos sie spotkal juz sam z taką sytuacją i moglby sie podzielic? prosze tez o ewentualne propozycje lub przypuszczenia co to moze byc.. boje sie troche o najgorsze.... z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×