Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Karol K

Kłucie w prawym biodrze, żylak powrózka nasiennego?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karol K
Witam Mam 17 lat i chodze na siłownie. Dziś zaczołem odczuwać kłucie w prawym biodrze. Z tego co wyczytałem może to być żylak powrózka nasiennego. Dodam jeszcze,że ból pojawia się sporadycznie,tylko jak stąpam prawą nogą. Nic innego mnie nie moli. Na ile procent ( około) jest to wyżej wym. choroba ?? Jak to nie żylak to co ? I czy siłownia ma z tym cos wspólnego ? Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Raczej skierowałbym swoje podejrzenie na przepuklinę pachwinową, a nie żylaki powrózka nasiennego. Aby cokolwiek więcej napisać na ten temat musiałbym Cię zbadać, dlatego radzę z tym problemem udać się do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karol K
Dziękuję bardzo. Ale od świąt nie ćwicze a kłucie pojawiło się wczoraj,czy to ma związek ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Powstanie przepukliny nie musi być związane z wysiłkiem fizycznym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karol K
A leczenie takiej przepukliny wiąże się z operacją czy istnieje inna możliwość ? Oczywiście jutro udam się do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aneta
cześć mam na inię Aneta.Mam 19lat.Od dwóch tygodni boli mnie bok czuje takie kucie nad pieśsią lewą.Co mam zrobić czy mam iść do lekarza czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zło
Nie idz do learza. Po co? podaj lepiej nazwisko i adres. Twoje hobby tez bedzie mocne w diagnozie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.